logo

reklam
05 Ocak 2013

2012 onlar için zehir oldu!

İyisi ve kötüsüyle geride bıraktığımız 2012 yılı kimi ünlüler için zehir oldu. Kimi ünlü uyuşturucu kullanmaktan, kimisi zehir taciri ile irtibatlı olmaktan kimisi ise aracının kaçak olması nedeniyle polise ve savcıya şüpheli sıfatıyla ifade verdi.

Aralarında Ahmet Emre Olur, Ozan Doğulu, Yasemin Kozanoğlu, Ayşe Hatun Önal, eski Türkiye güzeli Zeynep Yılmaz, yapımcı İzzet Öz, Resia Vanesa Sason kardeşler, aranjör Emre Irmak,Kerim Polat, Gürbüz Çapan”ın oğlu Ali Gürbüz, Leyla ile Mecnun dizisinin ak sakallı dedesi Köksal Engür ve eşi Jale Engür”ün de bulunduğu çok sayıda isim ”uyuşturucu bulundurmak”tan gözaltına alındı. Ünlüler, polisin teknik takibi sonucu yakalanan 667 torbacının verdiği isimler sadece ismi birçok dolandırıcılık, adam kaldırma suçlarını işleyen Emre Olur’u gösteriyordu.

ÜNLÜLERİ DOLANDIRAN İSİM “AHMET EMRE OLUR”

Skandallar zinciri yalnızca uyuşturucu gözaltısıyla bitmedi.

Sibel Can ve Seren Serengil, bindikleri aracın ”çalıntı” olduğunu öğrenmeleriyle şoka uğradı. Can ve Serengil ”sıfır” zannederek aldıkları, ancak ABD”den kaçak olarak getirilmiş otomobillerinden ötürü “dolandırıcı Emre Olur” polise ifade verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent