logo

reklam

23 Nisan Pınar’da törenle kutlandı!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Pınar Mahallesi Mehmet Akif İlköğretim Okulunda törenle kulandı.

Okul bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenginin konulmasının ardından başlayan tören yoğun ilgi gördü. Törene Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz’da katıldı.

Pınar Mahallesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramının 94. Yıl dönümü Coşkuyla Kutlandı. Mehmet Akif İlköğretim Okulu bahçesinde kurulan sahnede düzenlenen törenle başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Okul Müdürü Ahmet Köprülü, öğrenciler ve halkın bayramını kutladı.

OKULUMUZ TARAFINDAN HAZIRLANAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI PINAR’DA COŞKUYLA KUTLANDI.

1g

Okulumuz 4-C sınıfı öğretmeni ve öğrencilerinin başarılı çalışması.

Türkiye’de dün bayram vardı. Pınar Mahallesinde ayrı bir bayram heyecanı yaşandı. Ata’nın yadigarı 23 Nisan, her yerde ayrı coşkuyla kutlandı. Minikler meydanlarda çiçek olup açtı. 4/C Sınıfının sergilediği 23 Nisan Oratoryo gösterisi Öğretmenlerden, izleyen öğrencilerden ve velilerden büyük alkış aldı. Okul Öğretmenlerimizi ve Sema Arıkan Öğretmenimizi gururlandıran sınıf 4/C oldu. Sergilenen oyunda duygu dolu anlar yaşandı öğrencilerimizin Kimi Hakime oldu, kimisi Asker, kimi Polis olup selam çaktı.

Türkiye dün çocuklara kaldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Edirne’den Kars’a kadar coşkuyla kutladı. Pınar Mahallesi M. Akif İlköğretim Okulun’da Çocuklar Ata’nın yadigarı olan bayramı meydanlara taşıdı. Okul bahçesinde adeta bir şölen havası vardı… Kimi Hakime oldu, kimisi Asker, kimi Polis olup selam çaktı, kimisi de rengarenk kostümleriyle Roman havası yaptı… Dünün çocukları olan büyükler de yavrularını izleyip bir kez daha gurur gününe katıldı. Programa yoğun ilgi gösteren öğrenci velileri, çocuklarının gösterileri esnasında protokolün dahi önünü kapatarak çocuklarının gösterilerini izlediler.

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent