logo

reklam

Abdullah Karaman Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu!

Abdullah Karaman Meclis Yolunda!

 

Teşkilatın desteğini arkasına alan, AK Parti’nin başarılı isimlerinden. AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın sevilen ismi Abdullah Karaman, belediye meclis üyeliği için ilk adımı attı.

AK Parti Sarıyer’in başarılı isimlerinden son dönemde öne çıkan Abdullah Karaman meclis üyeliği için aday adayı oldu. Karaman’ın başvurusunu öğrenen meclis üyeleri ve çok sayıdaki partili de kendisini arayarak tebrik etti. Abdullah Karaman, başvurusunun AK Parti’ye ve tüm Sarıyer’e hayırlı olmasını diliyoruz. 

abdullah5

Abdullah Karaman yaptığı açıklamada ” Her zaman Sarıyer’de hizmet sevdalısı oldum. Asla koltuk meraklısı olmadım. Tek hedefim Partimin Sarıyer’de kazanması. Vatanımıza, milletimize hizmet sevdamızın ve partimizin büyüklüğü tartışılmaz bir gerçek. İşte bu bilinçle hareket ederek AK Partili olarak üzerimize düşen görevleri her zaman layıkıyla yerine getirdik, getireceğiz.

 

Sarıyer Teşkilatının deneyimli siyasetcisi İlçe Tanıtım Medya Birim görevinde bulunan Abdullah Karaman, belediye meclisinde bende varım dedi.

 

Abdullah  Karaman Kimdir ?

 

1981 istanbul Şişli doğumlu olan Karaman aslen Trabzon Yomra`lıdır.

İlk ve orta öğrenimini Ayazağa mahallesinde tamamladıktan sonra İsov yapı meslek lisesi Restorasyon bölümüne  kaydolarak güzel sanatlar eğitimi almıştır. Erken yaşta ticarete atılarak aile şirketinde iş hayatına başlamıştır. 2004 yılından itibaren kurumsal bir firmanın İnsan kaynakları bölümünde insan kaynakları uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir.

 

AK Parti Şişli İlçe kurucularından olan Karaman, kurulduğu günden bu yana aralıksız çeşitli kademelerde görev almıştır.  

Şişli Gençlik Kolları kurucu yönetim kurulu üyesi

Şişli Gençlik Kolları tanıtım ve medya birim başkanı

AK Parti Şişli ilçesi ana  kademe yönetim kurulu üyesi

AK Parti Şişli belediye meclis üyesi adayı ( 2009 )

Siyaset akademisi mezunu ( 2009 )

AK Parti Şişli Engelliler Koordinasyon Merkezi başkanlığı ( 2009 )

 

İkamet ettiği Şişli  Ayazağa Mahallesi, Sarıyer ilçesine bağlandıktan sonra AK Parti Sarıyer ilçe yönetimine dahil olarak çalışmalarına devam etmiştir. Sarıyer ilçesinde tanıtım ve medya birimde aktif olarak hizmet vermiştir. İl tanıtım ve medya birimin bünyesinde faaliyet gösteren  AK Ekip`te sosyal medya sorumlusu olarak çalışmalarına devam etmektedir. AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın sevilen ismi Abdullah Karaman  çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak hizmet vermektedir.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent