logo

reklam

Ahmet Baha Öğütken’in annesi ebediyete uğurlandı

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken’in annesi Kibare Öğütken, dualarla ebedi istirahatgahına uğurlandı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, İBB Başkanı Kadir Topbaş ve İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun da katıldığı cenaze merasimine çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra siyaset, bürokrat ve iç dünyasından önemli isimler katıldı.

CENAZE MERASİMİNE HER BÖLGEDEN VATANDAŞLAR AKIN ETTİ
Fatih Cami’sinde kılınan Kibare Öğütken’in cenaze merasimine çok sayıda vatandaş katıldı. İstanbul ilçeleri başta olmak üzere, Ankara, Giresun, Bursa,  İstanbul ve Trakya bölgesinden katılan vatandaşlar soğuk havaya rağmen Fatih Camisinin avlusundaki yerini aldı.
ÖĞÜTKEN’İ MİLLETVEKİLİ ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI
Cenaze merasimine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Azizi Babuşcu, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ünal Kacır, Feyzullah Kıyıklık, İsmet Uçma, Oktay Saral, Osman Aşkın Bak, Nurettin Nebati, Harun Karaca, Şirin Ünal Paşa, Ali Turan, Ömer Faruk, Sevim Savaşer, Tülay Kaynarca, AK Parti İl ve İlçe Teşkilat mensupları ile ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu başkanları ve temsilcileri, bürokrat, iş adamları ile çok sayıda uzaktan yakından vatandaşlar katıldı.
EDİRNEKAPI MEZARLIĞINA DEFNEDİLDİ
Öğlen namazına müteakip kılınan merhume Kibare Öğütken’e cenaze namazı sonrası helallik istendi. Edirnekapı Mezarlığına götürülen merhume Kibare Öğütken, burada  okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duaların eşliğinde defnedildi.
İSKENDER PAŞA CAMİİ’NDE MEVLİT’İ ŞERİF OKUTULDU
Namaz öncesi ve sorası tek tek taziyeleri kabul eden Ahmet Baha Öğütken, katılımlarından dolayı tüm sevenlerine teşekkür etti. Çok üzgün olduğu gözlenen Ahmet Baha Öğütken, Fatih İskender Paşa Caminde akşam namazı sonrası verdiği yemek ile birlikte, yatsı namazından sonra Mevlit-i Şerif ve Kuran okuttu.
KABİNE’DEN TAZİYE
Bakanlar kurulu toplantısı olması münasebetiyle, cenaze merasimine katılamayan Bakanlar, Ahmet Baha Öğütken’i telefon ile arayarak baş sağlığı diledi.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent