logo

reklam

AK Parti Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy Hızlı Başladı.

Sedat Özsoy, Başbakan’a söz verdi!

 

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, geçtiğimiz Pazar günü Sinan Erdem spor salonunda yapılan aday tanıtım toplantısında Başbakan Erdoğan’a, ” Sarıyer’i alacağız ” sözü vermişti.
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Bu sabah Pınar Mahallesi Osman Kabil Camiinde  sabah namazı buluşmasıyla seçim çalışmalarına başladı. Kendisine AK Parti Sariyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir eşlik etti. Sedat Özsoy, 30 Mart yerel seçimleri kapsamında mahalle esnafını  adım adım dolaşıyor.  Onlarla bire bir sohbet ediyor. Emeklisinden, esnafına, memurdan, sivil topluma, 7’den 70’e her kesimin yüreğine dokunan Özsoy “ Sarıyer sınırlarında Bugün Pınar mahallesinde başladığımız programımızda çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız ” dedi. Özsoy’un seçim ziyaretlerindeki adresi kamu kurumları oldu İski Beşiktaş Şube Müdürü Cemalettin Kaleli bey’i ve Sariyer Emniyet müdürlüğünüde ziyaret etti. Kamu ziyaretlerinde hem personel hem de vatandaşla sohbet eden Özsoy’dan vatandaş umutlu. Çay ocakları ve kahvehaneleri ziyaret ederek  bir araya gelen Özsoy, Pınar Mahallesi sakinlerinin yakın ilgisiyle karşılaştı. Sabah  erken saatte işe gidenlerle sohbet etti.
Dargınlık ve kırgınlığın zamanı olmadığını belirten Sedat Özsoy, ” El ele verelim ve hizmetin en iyisini Sarıyer’e getirelim” diye konuştu.
www.sariyergundem.com
Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent