logo

reklam

AK Parti İstanbul’da Kadir Topbaş ile devam dedi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylarının Kadir Topbaş olduğunu açıkladı..

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’ndeki AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı’ndaki konuşmasında, 30 Mart Yerel Seçimi bazı Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını da açıkladı.
BJK_8166
 
“Beraber yürüdük biz bu yollarda…
 
Salonu dolduran İstanbullular, “Dik dur eğilme, İstanbul seninle” sloganı ve “Beraber yürüdük biz bu yollarda/Beraber ıslandık yağan yağmurda/ Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda, bana herşey şeyi hatırlatıyor” sözleriyle Başbakan Erdoğan ve Başkan Kadir Topbaş’a tezahürat yaptılar.
 
“İstanbul bu ülkede 81 vilayetin özetidir. İstanbul Türkiye’dir…
Tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’un bir şehir sıfatıyla o şehir içinde yaşayan insanlarıyla şehri inşa eden ve şehrin inşa ettiği güzel sakinleriyle her zaman bir kutup yıldızı şehir olduğunu belirterek, şöyle konuştu; “İstanbul bu ülkede 81 vilayetin özetidir. İstanbul Türkiye’dir. Topyekun Türkiye’yi kucaklayamayan, topyekun Türkiye’nin hissiyatını anlamayan da İstanbul’u anlayamaz, dinleyemez. Allah’a hamdolsun biz İstanbul’u anladığımız için Türkiye’yi, Türkiye’yi anladığımız için İstanbul’u anladık. İstanbul’a çok eser, çok hizmet kazandırdık. İstanbul’da sürüp giden tahribatı durdurduk. İstanbul’da yeniden dirilişin, inşanın, imarın kapılarını kontrollü bir şekilde araladık. İstanbul’a çok hizmet etmenin gururu içindeyiz. Ama İstanbul’a çok hizmet etmenin de aşkı, heyecanı, sevdası içindeyiz. Başlattığımız nice proje var, İstanbul’da başlayacağımız nice proje var. İstanbul’a kazandırdıklarımızdan çok daha fazla kazandıracaklarımız var. İnşallah İstanbul’u yarınlara geleceğe hazırlamaya devam edecek, İstanbul’u İstanbul olarak, şehirlerin annesi olarak muhafaza etmeyi sürdüreceğiz.”
Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent