logo

reklam

AK Parti Sarıyer Gençlik Kolları çalışmalarını hızlandırdı.

30 Mart 2014 Yerel Yönetimler Seçimleri’ne az bir süre kala AK Parti Sarıyer Gençlik Kolları çalışmalarını hızlandırdı.

Sarıyer’de ilk defa oy kullanacak genç seçmenlerin ziyaretlerine başlayan Sarıyer AK Parti İlçe Gençlik Kolları, bütün birimleriyle birlikte ziyaretlerine başladı. Reşitpaşa, Ferahevler ve Pınar Mahallesi’nden start alan seçmen ziyaretleri gün boyunca devam etti.

secmen

30 Mart sabahı ilk kez oy kullanacak olan genç seçmenler de ziyaret edilirken, ulaşılan seçmenlere AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı’ndan bir mektup ve Gençlik Kolları’nın çalışmaları hakkında bilgi veren, çalışmalarına seçim sabahına kadar devam edecek.

Kadir Kılıç ve arkadaşları çok çalışacağız, yorulacağız fakat pes etmeyeceğiz. Sarıyeri AK Kadrolarla buluşturacağız.

Yapılan çalışmalarla ilgili konuşan AK Parti Sarıyer Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi Kadir Kılıç ve arkadaşları şunları söyledi: “ Yaptığımız ziyaretler ilk başta genç seçmenlerimizi tanımak ve onlara bizim varlığımızdan bahsetmek oldu. Gençlerimize Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ve İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Gıyaseddin Gergin’in gençlerimize birtakım mesajlar verdiği mektubu ulaştırdık. Çalışmalarımız seçimlere kadar devam edecek. Yaptığımız ziyaretlerde amacımız sadece gençlerimizin oylarını almak değil, onları kendi bünyemize katmak istiyoruz. Ziyaret ettiğimiz gençlerimiz bundan çok memnun kalıyor, hemen partimize üye oluyor. Sarıyer’de bütün mahalle ve köylerini dolaşacağız. Çok çalışacağız, yorulacağız fakat pes etmeyeceğiz” dedi.

Bu fotoğrafın görünmez kahramanına ayrıca teşekkür ediyoruz..

 

 

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent