logo

reklam

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Bayraktar’dan 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, 15 Eylül’de başlayacak olan 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

15 Eylül’de başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılının eğitim camiasında başarılı geçmesini dileyen Bayraktar, “Ülkemizin kalkınmasında eğitim ve öğretimin önemi gün geçtikçe artarken; geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni bir eğitim öğretim dönemi heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Yaşamımızın aileden sonraki en önemli basamağı olan okul; öğrencileri hayata hazırlayan, kültürel ve sosyal yönden gelişimini ve onları geleceğe yönelik hedeflerine ulaşmasını sağlayan eğitim yuvalarıdır” . Bayraktar, eğitim yuvası olan okullarımızın en büyük hedefinin; “okuyan, araştıran, sorgulayan, sonuç alabilen, ülkesini, bayrağını seven, yeteneklerinin bilincinde, yeniliklere açık ve bilginin gücüne inanan nesiller yetiştirmektir. Bilgiyi üreten, paylaşan ve insanların yararına sunabilen genç nesiller ise bir ülkenin en büyük zenginliğidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin de yolu eğitimden geçmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle değerli öğretmenlerimiz başta olmak üzere ülkemizi güvenle geleceğe taşıyacak olan tüm öğrencilerimizin 2014-2015 eğitim öğretim yılını en içten dileklerimle kutlar, tüm öğrencilere başarılar dilerim” dedi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent