logo

reklam

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı “Vefa iftarı”

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Emirgan korusu Beyaz Köşk’te Vefa İftarı düzenledi. İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri  Vefa Yemeği’nde partililerle bir araya geldi. Emirgan korusu Beyaz Köşk’te  dev iftara ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekili Sarıyer Sorumlusu Dr. İsmail Safi ve eski Milletvekili Canan Kalsın, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Sarıyer Sorumlusu Faruk Gökkuş  ve çok sayıda partili katıldı.

Dün akşam Beyaz Köşk’te gerçekleştirilen Vefa İftar  buluşmasına katılım hayli yüksek oldu.

İlçe Başkanı Salih Bayraktar vesayet rejiminin kesin olarak biteceği önemli tarihin 10 Ağustos olduğunu belirterek, “Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos’ta cumhurbaşkanı olduğu gün, farklı bir Türkiye olacak. Türkiye’nin üzerine 11 Ağustos’ta farklı bir güneş doğacak” dedi.

Bayraktar, Emirgan korusu Beyaz Köşk’te ” Vefa iftarı” programında yaptığı konuşmada, İslam coğrafyasında Müslümanın Müslümanı katlettiğini, bu coğrafyanın Türkiye’nin yaşadığı huzura muhtaç olduğunu söyledi.  Yakın geçmişte Türkiye’yi de Mısır, Irak ve Suriye’ye benzetme gayretleriyle karşı karşıya kalındığını anlatan Bayraktar, “Allah’a şükür, bu oyunları boza boza, bugüne geldik. İnşallah 10 Ağustos’ta yeni bir zafere, bayrama birlikte, el ele, gönül gönüle, çalışarak karar vereceğiz” diye konuştu.

Vefa Yemeği öncesi İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetimi, masaları gezdi onlarla sohbet etti. Yönetim kurulu üyeleri konuşmaların ardından  tek tek takdim edildi. Toplu olarak hatıra fotoğrafı çekinildi.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın partililerine yönelik düzenlediği Vefa İftarı’nda kürsüye çıkan AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. İsmail Safi ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Sarıyer Sorumlusu Faruk Gökkuş  selamlama konuşması gerçekleştirdi ve partilerinin partiye hizmet etmiş herkesi kucakladığını, bu geleneğin devam edeceğini dile getirdi.

İlahilerin okunup, uzun süre birbirini görmeyen dostların da buluştuğu AK Parti iftarına; İstanbul Milletvekili Dr. İsmail Safi, İstanbul eski Milletvekili Canan Kalsın, eski İlçe Başkanı Nurettin Çelik, Hüseyin Özdemir eski Belediye Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu, AK Parti Sarıyer belediye başkan adayı M.Sedet Özsoy, Salih Güzel, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, İl Yöneticisi Faruk Gökkuş, Sarıyer İski Şube Müdürü Cemalettin Kaleli, Eski ve yeni meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri ve mahalle teşkilatlarından da 600‘den fazla kişi katıldı.

www.sariyergundem.com

Ahmet Erim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent