logo

reklam

AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı Gazetecileri Unutmadı!

AK Parti Sarıyer ilçe teşkilatı Gazetecileri unutmadı.

 

AK Parti Sarıyer ilçe teşkilatı ’21 Ekim Gazeteciler Bayramı’ etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Etkinlikte AK Parti Sarıyer ilçe Başkanı Salih Bayraktar tarafından Sarıyer’e hizmetlerinden doalyı yerel gazetelere plaket verildi

1

AK Parti Sarıyer ilçe teşkilatı ’21 Ekim Gazeteciler Bayramı’ etkinlikleri kapsamında Sarıyer’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.  Sarıyer Demirciköy’de bulunan Uzunya Resturan’ta düzenlenen kahvaltılı toplantıya AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Cemil Özbalta, Mehmet Çakır, İsmail Bülbül, Sabri Avcı, İlknur Arı, Hüseyin Cevahiroğlu, A.Erol Akkuş, İlhan Bal, Abdullah Akşahin, Sedat Kamburoğlu, Fatih Türk, Cengiz Tekin ve Ayşe Usta katıldı. Toplantıya yerel basının da ilgisi yoğundu. Kahvaltıda yapılan konuşmalarla yerel gazeteciliğin önemin altını çizen AK Parti Sarıyer ilçe teşkilatı,  toplantı sonunda AK Parti Sarıyer ilçe Başkanı Salih Bayraktar, tarafından Sarıyer’e hizmetlerinden dolayı yerel gazetelere plaket verildi.

Bayraktar: Basının sorumluluğu çok ağır

akp-kavaltı--foto

Plaket töreninde konuşan AK Parti Sarıyer ilçe Başkanı Salih Bayraktar, fikir ve düşünce özgürlüklerinin geliştirilmesi konusunda yerel basına büyük bir sorumluluk düştüğünü ifade etti. AK Parti teşkilatı olarak yerel basının yanında olduklarının altını çizen Bayraktar, yerel medya mensuplarının zorlu koşullarda görev yaptığını belirterek “ Eleştirilerinizle bizler görevimizi tamamladık bu açıdan sizlere teşkilatım adına sizlere çok teşekkür ederim. Sarıyerimiz için doğur, faydalı ve güzel işler yapma adına bu güzel diyaloğumuzu artırarak yolumuza devam etmeliyiz. Basın mensubu arkadaşlarımızın görevlerini icra ederken gecelerini gündüzlerine kattığını biliyoruz. Demokrasimizi sağlam ve güçlü temler üzerinden oturtmak fikir ve düşünce özgürlüklerini geliştirmek adına basın çok önemlidir.  Doğru dürüst ilkeli ve tarafsız bir şekilde toplumu yönlendiren ve bilgilendiren kurumlar olarak sorumluluğunuz çok ağır.Bu anlamda sizlere kolaylıklar diler ve yanınızda olacağımı bildiriyorum” dedi.

Bayraktar: Yerel medyaya inancımız tam

foto-ff

Yerel medya çalışanlarının bayramın kutlayan Bayraktar, “Hep birlikte sorumluluk bilincini taşıyan kişiler olarak sizlerle el ele gönül gönülle ülkemiz, milletimiz için güzel işler yapacağımıza inancımız tamdır.  Bildiğiniz gibi 21 Ekim 1860 yılında Tercüman-ı Ahval gazetesi yayın hayatını girmiş ve Agâh Efendi’nin İbrahim Şinasi’nin yardımıyla çıkardığı bu sahibi Trük olan özel fikir gazetesinin çıkış günü Türk Basınınca da benimsenmiştir. Bu nedenle bizlerde 21 Ekim günü gazeteciler günü olarak kutlanıyor. Bu vesileyle siz değerli medya çalışanlarını Gazetecilik günü kutluyorum. Mesleki hayatınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

akp-kavalatı-foto

 

 

foto-plaket

 

http://www.sariyerposta.com/ak-parti-sariyer-ilce-teskilati-gazetecileri-unutmadi/

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent