logo

reklam

AK PARTİ SARIYER’DE 3 DALDA 3 ÖDÜL ALDI.

1 Kasım seçimlerinden sonra Sarıyer’de birinci çıkan teşkilatın başarısı ödüllendirildi. “ Başarılı seçim, en çok oyunu arttıran ilçe, seçim sonuçlarını en hızlı giren ilçe ” sıralamasında ilk 5’e giren Sarıyer’in plaketini bizzat Başbakan Davutoğlu verdi. Plaketi Başbakan’ın elinden alan Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ise bu başarıda emeği geçen herkese bütün teşkilatlarına teşekkür etti.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Sarıyer’de 1 Kasım seçimlerinde alınan zafer nedeniyle 3 plaket ile ödüllendirildi. Sarıyer İlçe Başkanlığı tam 3 ayrı kategoride ödüle layık görüldü. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve partinin üst düzey isimlerinin katıldığı Haliç Kongre Merkezi’ndeki AK Parti İstanbul genişletilmiş il danışma meclisi toplantısında Sarıyer teşiklatı’na plaket verildi.

AK PARTİ SARIYER’DE 3 DALDA 3 ÖDÜL ALDI.

Danışma meclisinde, 7 Haziran ve 1 Kasım seçim süreci değerlendirmelerinde, AK Parti Sarıyer teşkilatı 3 dalda 3 ödül aldı. Başarılı bir seçim, en çok oylarını artıran ilçe, seçim sonuçlarını en hızlı giren ilk 5 ilçe olarak ödülü, teşkilat adına İlçe Başkanı Salih Bayraktar aldı. Bizzat Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden plaketi alan Bayraktar, bu süreçte emeği geçen tüm partililerine teşekkür etti.

akparti-sariyere-odul1 (1)  akparti-sariyere-odul1 (3)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent