logo

reklam

AK Parti Sarıyer’den Boğaz’da Gövde Gösterisi

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetimi ile birlikte gerçekleştirdiği ilk Danışma Meclisi adeta Boğaz’da gövde gösterisine dönüştü.

Danışma Meclisine İlçe Başkanı Salih Bayraktar’la birlikte Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ile eski ve yeni belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları, sandık kurulları başkanları ve temsilcileri katıldı. Sarıyer ve İstinye’den hareket eden teknelerle yaklaşık 2000 kişinin katıldığı boğaz gezisinde  İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın samimi tavırları ve her bir teşkilat mensubuyla ayrı ayrı ilgilenmesi büyük takdir topladı.Yaklaşık 3 saat süren boğaz gezisinde konuşma yapan İlçe Başkanı Bayraktar, yeni yapılanma sürecini, cumhurbaşkanlığı seçimi ve yaklaşan Ramazan ayı faaliyetlerini partililerle paylaştı. İlçe Başkanının verdiği en önemli mesaj ise Cumhurbaşkanlığı seçimine dair oldu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olacağının sinyalini veren konuşmasında Başbakanın sözünü hatırlarak “AK Partinin başına hangi arkadaşımız gelirse gelsin Partimizin geleceğinden kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Gezi sonrası farklı bir Danışma Meclisi yaşamanın mutluluğu içinde ayrılan partililer İlçe Başkanı ve Yönetimine teşekkür etti.

http://metropolyasam.com/ak-parti-sariyerden-bogazda-govde-gosterisi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent