logo

reklam
06 Kasım 2013

AK Parti Sarıyer´e Sel Oldu Aktı.

Sosyal Medyada görüntüleri paylaşan ilk haber sitesi olduk. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir TopbaşAK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu,

AK Parti  Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayları Sarıyer’de

vatandaşlara tanıtıldı..

 

AK Parti Sarıyer’e sel oldu aktı…


AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Safi,AK Parti Belediye Başkan Aday Adayları ve Parti yetkililerinin de bulunduğu kortej, mehter takımı eşliğinde Büyükdere Meydanı’ndan Sarıyer Meydanı’na kadar yürüdü.

 

MHP Eski İlçe Başkanı AK Parti’ye geçti.

 

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Verda Yiğit ve yönetimi AK Parti’ye geçti.

Verda Yiğit ve arkadaşlarına parti rozetini AK Parti İstanbul İl Başkanı

Aziz Babuşçu otobüs üzerinde taktı.

 
Çok özel görüntü ve haberlerimiz sizlerle..

 

AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZDEMİR:

 

Sarıyerlilere seslendi..


AK Parti iktidarı güçlü bir Türkiye için çalışmalara hızla devam ediyor. İktidarımız olan 10 yıllık süre zarfı başarılarla dolu. Verdiğimiz sözlerin çoğunlukla tutulduğunu düşünüyorum. Ülke ve milletimiz için AK kadrolar daha çok iş çıkartacaktır. Yerel seçimlerle ilgili olarak Sarıyer’de altyapı hazırlıkları tamamlandı ve arazi çalışmalarımız başladı.

 

İlçe Başkanı Özdemirden sonra Konuşan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “ Sarıyer seninle gurur duyuyor ” sloganları sonrası sözlerine; “ Bugün sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti özellikle ifade etmek istiyorum. Tatil gününde bu Pazar gününde İstanbul’un, Sarıyer’in geleceğine gayret göstermek için buradasınız. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ” diyerek başladı.

 

Topbaş şöyle konuştu: “Beraberce İstanbul’u geleceğe taşıyoruz. Beraberce Sarıyer’i geleceğe taşıyacağız. Çok çalışacağız, yapılacak çok işimiz var. Bizim arzumuz bizden kimseye zarar dokunmasın. Kimsenin yaşamı etkilenmesin ve günlük yaşam daha güzel olsun. Hz. Mevlana’nın güzel bir sözü; “ Yüreği yanmayanın gözü yaşarmaz ” diyor. Bizim derdimiz var. Bu ilçe ve bu şehir hak ettiği yere gelmelidir. 11 yıllık hükümet döneminde Türkiye’nin nasıl mesafeler kat ettiğini yabancılar hayranlıkla bize soruyorlar. Nasıl başardınız diyorlar. Milletçe kol kola girdik, istikrarlı yönetimi oluşturduk ve başarıya imza attık diyoruz.

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş “ Sarıyer’i şimdiden AK Partili bir belediye olarak kabul ediyorum ” Dedi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın konuşmasından sonra mikrofonu alan Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu “ Seçim koordinasyon merkezimizin açılışı dolayısıyla heyecanımızı ve sevincimizi ifade etmek üzere toplandık. Biz insanların hayatını kolaylaştırmak için siyaset yapıyoruz. Zorlaştırmak hiçbir zaman bizim siyaset anlayışımız içinde yer almadı.

 

Bizden ayrılmayın…

 

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent