logo

reklam
24 Temmuz 2014

AK Parti Sarıyer’in yapıtaşlarını buluşturdu.

AK Parti Sarıyer’in yapıtaşları, mozaiği olan Azınlık Cemiyetlerini  iftar programında bir araya getirdi.

7

İftar programına Sarıyer Kaymakamı Ömer Kahraman, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, AK Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Halis Dalkılıç, İl yönetim kurulu üyesi Sariyer sorumlusu Faruk Gökkuş ve Sarıyer AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim kurulu üyeleri katıldı. Daire Amirleri, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Salih Güzel, Sanatçılardan Yaşar Özel, Ahmet Kadri Rizeli, lper Çeviren, ayrıca İstinye, Baltalimanı, Sarıyer’deki Devlet Hastanelerinin Başhekimleri ve yardımcılarının katılımıyla gerçekleşen iftar hayli yoğun geçti. Sofra duasını Mihri Şah Sultan Cami imamı Hafız Abdülkerim Utlu’nun okumasıyla iftar programı başlamış oldu.

Başkan Bayraktar yaptığı konuşmada “ Sarıyer yeşilin doğanın olduğu kuvvetli dostlukların yaşandığı bir bölgedir. Bu değerleri korumak yaşatmak için vefalı çalışmalarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Sizler Sarıyer’in yapıtaşlarısınız her zaman destekçiniz olacağız sizlerle bu anlamlı ayda bu anlamlı akşam da birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. İsrail kadın, çocuk ayırt etmeksizin yaptığı saldırılara tüm dünya gözünü yummuştur tek gözünü yummayan ülke Türkiyedir, biz her zaman mazlumun yanında olacağız haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır” dedi.

 AK Parti İl Teşkilat Başkanı Halis Dalkılıç yaptığı konuşmada “ Saygıdeğer Kaymakamım, İlçe Başkanım ve yardımcıları,  saygıdeğer misafirlerimiz hepinizi saygıyla selamlıyorum. Biz burada iftarlarımızı açarken diğer taraftan Filistinli kardeşlerimiz acı çekiyor umarım onlarda iftarlarını cennette açarlar. Önümüzde bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var ilk defa Cumhurbaşkanını halkın seçeceği seçimlere umarım fitne fesat karışmaz, temiz bir seçim olur ” şeklinde ifade etti.

İftar programı R. Tayyip Erdoğan’ın hayatını anlatan slaytla son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent