logo

reklam

AK Parti Seyrantepe Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı mitinge dönüştü

Yerel seçime hazırlık amacıyla AK Parti tarafından Kağıthane Seyrantepe’de hizmete sokulan irtibat bürosunun açılışı bir miting havasında geçti.

Seyrantepe’de yaşayanların yanı sıra Kağıthane ve diğer komşu mahallelerden gelenlerin de katılımıyla Seyrantepe Meydanı’ndaki irtibat bürosunun önünde yoğun bir kalabalık oluştu.

Açılışta konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, CHP’nin belediyecilikte hiç bir tecrübüsenin olmadığını, hiç bir şey yapamayacağını belirtip, “ İnşallah bu 5 yılın sonunda, kalan hizmetleri kaldığımız yerden, devam ettireceğiz ” dedi. Seçimlere ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Kağıthane İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarını Seyrantepedeki irtibat bürosunun açılışı yapıldı. Binlerce kişinin bulunduğu açılış töreni ise adeta bir mitinge dönüştü. Açılışa katılan partililerin sık sık İlçe Başkanı Sami İlhan için “ Kağıthane seninle gurur duyuyor ” sloganları atıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’le birlikte İlçe Başkanı Sami İlhan, AK Parti Meclis Üyeleri, Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcıları, eski AK Parti İlçe Başkanı ve Belediye Başkan Aday Adayı olan Salih Güzel,STK Başkanları da açılış törenine katılanlar arasındaydı.Yolun hemen karşı tarafında bulunan Huzur Mahallesi Sarıyer için oy kullanacak.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent