logo

reklam

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı 10 Bin Balon Dağıttı.

AK Parti Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Ünal, Feshane’de düzenlenen Sivas günlerinde 10 bin balon dağıttı.

 Sivaslı olup İstanbul İlçelerinde Belediye Başkan Aday Adayı ve Meclis Üyesi bütün siyasetçiler Feshane’de düzenlenen Sivas günlerinde hemşehrileriyle bir araya gelerek kendilerini tanıtma imkanı buldu.

 

AK Parti Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Ünal tarafından bastırılan 10 bin adet, Ahmet Ünal, AK Parti ve “İşimiz Hizmet Gücümüz Millet” yazılı balon dağıtıldı. 
4.Geleneksel Sivas günlerinde Ahmet Ünal Çocukları unutmadı. 
AK Parti Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Ünal tarafından bastırılan 10 bin adet balon 4.Geleneksel Sivas Günlerinde  çocuklara dağıtıldı, dağıtılan balon çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.
4.Geleneksel Sivas Günleri etkinlikleri kapsamında Ahmet Ünal tarafından Feshane eğlence parkında  şenlik düzenlendi. Düzenlenen Şenliğe, çocukların ilgisi büyüktü. Çocukların yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Buradaki etkinliklerde ve salon içinde çocuklara balon dağıtıldı. Çocuklar daha sonra kutlamalar için gelen Palyaço ile birlik gönüllerince eğlendi.
Anadolu’nun zengin kültür hazinesi, İstanbul Feshane’de kapılarını açtı. Sivaslılar ve Sivas’a gönül verenler bir kez daha Feshane’de buluştu. Aday Adayları çok sayıda hemşehrisiyle bir araya geldi ve kendi tanıtımlarını yapma imkanı buldu. Tarihe olan borcunu bin türlü kahramanlıkla ödeyen, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, Anadolu’nun sevda coğrafyası ‘Sultan Şehir Sivas’ ve Sivaslılar sahip oldukları eşsiz değerleri yeniden gün yüzüne çıkarttı. Çoşkulu bir kutlama oldu.
Vatandaşlar ve çocuklar oyun alanlarında eğlendiklerini, dağıtılan balonları olumlu bulduklarını. Emeği geçen AK Parti Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Ünal bey’e teşekkür ediyoruz 10 bin adet balon dağıttırdığı için. ‘’Ahmet Ünal bizimdir, kimse Şişliyi AK Partiden alamaz ” diye konuştular.

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent