logo

reklam

Sarıyer AK Parti’de delege seçimleri yapıldı!

AK Parti’nin 2015 yılında gerçekleştireceği büyük kongre öncesinde Türkiye’nin tüm İl ve ilçelerinde yapılacak olan Mahalle Delegeleri Seçim sürecini Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar başkanlığında tamamladı. Bundan sonra tamamlanacak süreç İstanbulda ilçe kongreleri.

YAKIN TAKİP ALTINDA
Sarıyer İlçe ve Mahallelerinde seçime giren delege seçimleri gerçekleştirilirken AK Parti Milletvekili ve Sarıyer sorumlusu Dr.İsmail Safi, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Sarıyer sorumlusu Faruk Gökkuş Sarıyerdeki delege seçimlerini takip etti. Sandık görevlilerinin bilinçli oluşu İstanbul Milletvekili Dr. İsmail Safi ve Gökkuş’u memnun etti. AK Parti İl yönetim kurulu üyesi Faruk Gökkuş oy verme işleminin sorunsuz geçtiğini dile getirdi.

AK Parti Sarıyer ilçede parti binalarında delege seçimi için saat: 09.00 ile 16.00 arasında onbinlerce üye ile sandık başına gitti. Sarıyer’de de delege seçimleri İlçe binasında yapıldı. Sarıyer’de bulunan 38 mahalledeki AK Parti üyeleri  delege için sandık başına gitti. Parti üyeleri 5. Olağan Kongresinde oy kullanacak delegeleri belirlediler.

Kurulan 38 sandıkta delege seçimleri yapılırken, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar İlçe kongresi öncesi delege seçimleri tamamladıklarını belirterek yeni delegelere başarılar diledi.

DEMOKRASİ ŞENLİĞİ YAŞANDI.
Türkiye’nin en büyük üye sayısına sahip olan AK Parti’nin her seçiminin demokrasi şenliğine sahne olduğunu dile getiren Gökkuş, ” Sarıyer’de üye sayımız çok ciddi bir artış gösterdi. Bu AK Parti’nin Sarıyer’de nasıl büyük bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ortaya koymaktadır. Üyelerimiz hafta sonu sandık başına giderek demokratik haklarını kullanmışlardır. Bizler partimizi daha yukarılara taşımak 2023,2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma noktasında var gücümüzle çalışıyoruz ” dedi.

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent