logo

reklam
06 Mayıs 2014

AK Parti’de ilçe başkanı olacak ismin bu hafta netleşmesi bekleniyor.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın, aralarında Sarıyer’in de bulunduğu 10 ilçenin yeniden yapılandırma kararının ardından gözler Sarıyer’de kimin ilçe başkanı olarak atanacağına çevrildi.

AK Parti’de ilçe başkanı olacak ismin bu hafta netleşmesi bekleniyor.

 

AK PARTİLİLER; “ SARIYER’E  “ SALİH GÜZEL’İN İLÇE BAŞKANI ” ATANMASI SİYASETİN ÇITASINI YÜKSELTİR ” SARIYER’E HEYECAN GELİR.

 

İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN SALİH GÜZEL’İN İSMİ GÜNDEMDE!

salih

Salih Güzel Kimdir?

1964 yılında Sivas’ta doğdu. 1965′den itibaren Sariyer’de yaşamaya başladı. Bütün eğitim hayatı ve yaşamı Sarıyer’de geçti.Lise tahsilini İstanbul İmam hatip lisesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi İkt. ve İd.Bil.Fak.Kamu Yönetimininden mezun oldu. Çok sayıda mesleki ve Sosyal Projelerde uygulanacak eğitimleri tamamladı.Askerlik hizmetini yedek subay olarak Keşan’da tamamladı. Kuveyt Türk Finans Kurumunda 5 yıl çalıştı. 200 yılından itibaren İBB iştiraklerinde ve Kurumlarında Üst düzey yöneticilik yaptı.  Salih Güzel,  Yusuf Tülün’ün 1. belediye başkanlığı döneminde İlçe başkanlığı görevini yürüttü. Sarıyer’de herkesim tarafından sevilen sayılan bir isim. Sivil toplum kuruluşlarında kurucu ve yöneticilik yaptı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent