logo

reklam
31 Ocak 2014

AK Parti’den birlik mesajı!

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan aday adayları Sarıyer’e hizmet etmiş eski AK Parti Belediye Başkanı Yusuf Tülün ve eski AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı  M. Akif Şişmanoğlu M.Sedat Özsoy’a destek vererek, 30 Mart’ta AK Parti’nin kazanması için çalışacaklarının sözünü verdiler.

AK Parti’ teşkilatlartı M.Sedat Özsoy ile birlikte Sarıyer’de hizmet edeceklerinin net bir cevabını verdi.

 

Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir Sarı Köşk’te vermiş olduğu kahvaltıya eski Belediye Başkanı Yusuf Tülün, 2009 Belediye Başkan adayı Mehmet Akif Şişmanoğlu, AK Parti eski kurucu İlçe Başkanı, Belediye Başkan Aday Adaylarından, Av. Nurettin Çelik, Şems Çakıroğlu, Salih Güzel, Ali Düşmez, Sabri Avcı, Kazım Uğur Kızılaslan, İsmail Bülbül, Başar Biberoğlu, Ali Rıza Zaman, Muhittin Terzi, İskender Yaman, AK Parti’nin 2014 Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’a desteklerini ve yanında çalışacaklarını açıkladılar. Basın mensuplarının da katıldığı toplantıda AK Parti’nin birlik ve beraberlik içinde 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere hazırlandığının mesajları verildi.

AK Parti İlçe Başkanı Özdemir; “ Tek yürek zafere koşuyoruz ”

AK Parti’nin Sarıyer’de tek yürek olduğunu ve 30 Mart’taki zafere kilitlendiğini söyleyen AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, “ Aday adaylığı sürecinde adaylarımız arasındaki birlik ve beraberliğin tekrar ilanı adına bugün bir araya geldik. Artık seçime çok az bir zaman kaldı. Sayın Başbakanımız, Sarıyer adayı olarak Sayın M. Sedat Özsoy’u Sarıyer Belediye Başkanı olarak açıkladı ve biz o günden itibaren çalışmalara başladık ve her gün bir mahallede olmak üzere çalışmalarımıza hız veriyoruz. Halkımızın teveccühü çok yüksek.

 

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent