logo

reklam

AK Parti’den Pınar’da muhteşem iftar organizasyonu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla, AK Parti Sarıyer “ Paylaş ki kardeş olasın ” şiarıyla çıktığı Ramazan yolculuğunda Perşembe günü Pınar Mahallesi’nde 2 bin kişiyi iftar sofrasında buluşturdu.

Sıcak, samimi tavırlarıyla her geçen gün vatandaşın sevgisini kazanan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, esnaf ziyaretlerinin ardından, kurulan iftar sofrasında Pınar Mahallesi sakinleriyle buluştu” AK Parti İlçe başkanlığının Pınar Mahallesi’nde düzenlediği iftar programı, mükemmel bir organizasyon eşliğinde binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. İftar öncesi İlçe Başkanı Salih Bayraktar, katılım sağlayan vatandaşla tek tek tokalaştı sohbet etti.

Birlik, beraberlik, kaynaşma ve tanışma amacıyla yapılan iftar yemeğine Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz, Efeteknik yapı Sahibi Eyüp Efe, İBB Satınalma daire Başkanı  Ferudun Tekbıyık, Kurum amirleri, STK Başkanları, mahalle sakinleri  katıldı.

AK Parti’de,  parti çalışmalarının yoğunlaşması ve ivme kazanması gözlerden kaçmıyor.

İlçe Başkanı Salih Bayraktar yaptığı konuşmada siz değerli konuklarımızla birlikte güzel bir ramazan gününde iftar yemeğinde bir arada olmaktan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Bu yemeğin organizesinde emeği geçen başta İstanbul Büyükşehir Belediyemize, arkadaşlarıma ve katılan herkese ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İftar yemeğinde daha bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Sizlerle birlikte yemeğimize iştirak eden değerli konuklarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Birlikten kuvvet, hep birlikte yenen yemekten de bereket doğar. Her günümüzün böyle güzel geçmesini diliyorum”. Ramazan Ayı’nın tüm İslam Alemine ve önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminin ülkemize milletimize hayırlı olmasını Cenabı Haktan niyaz ederim. Ramazan’ı Şerif’inizi tebrik ediyorum” dedi ve  iftar yemeğine katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Yemek duasının ardından iftar yemeği sona erdi.

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent