logo

reklam
14 Temmuz 2014

AK Parti’den Rumelihisarı’nda muhteşem iftar organizasyonu.

AK Parti İlçe başkanlığının Rumelihisarı’nda düzenleyeceği iftar programı, mükemmel bir organizasyon eşliğinde binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Duatepe Parkında verilen iftar yemeğinde binlerce vatandaşı aynı sofra etrafında buluşturdu.

2

İftar öncesi İlçe Başkanı Salih Bayraktar, İlçe Başkan Yardımcıları, Mahalle Başkanı Fahri Günay Rumelihisarı’nda esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafın sorunlarını dinledi. Yürütme Kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları iftar masalarında oturanlarla tek tek ilgilenip onlarla sohbet etti. Başkan Salih Bayraktar iftar programı sonrasında yönetim kurulu ve teşkilat mensupları ile birlikte Rumelihisarında ev ziyaretlerinde bulundu.

baskan

Birlik, beraberlik, kaynaşma ve tanışma amacıyla yapılan iftar yemeğine AK Parti İstanbul İl Yönetimin Kurulu Üyesi ve Sarıyer Sorumlusu Faruk Gökkuş, Mahalle Muhtarı Çetin Karayılan, Çok sayıda Stk temsilcileri ve mahalle sakinleri  katıldı. AK Parti’de,  parti çalışmalarının yoğunlaşması ve ivme kazanması gözlerden kaçmıyor.

İlçe Başkanı Salih Bayraktar yaptığı konuşmada siz değerli konuklarımızla birlikte güzel bir ramazan gününde iftar yemeğinde bir arada olmaktan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Bu yemeğin organizesinde emeği geçen başta İstanbul Büyük Şehir Belediyemize, arkadaşlarıma ve katılan herkese ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İftar yemeğinde daha bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Sizlerle birlikte yemeğimize iştirak eden değerli konuklarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Birlikten kuvvet, hep birlikte yenen yemekten de bereket doğar. Her günümüzün böyle güzel geçmesini diliyorum” dedi. İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Cevahiroğlu’nun yemek duasını yapmasının ardından iftar yemeği sona erdi.

www.sariyergundem.com

Ahmet Erim Efe

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent