logo

reklam
03 Aralık 2013

Sarıyer’de AK Partili Aday Adayını Şaşırtan Kart!

ERDOĞAN’IN KARTINI 20 YILDIR ÜZERİNDE TAŞIYOR.

2014 Yerel seçimleri öncesinde belediye başkan aday adaylarının seçim çalışmaları deva ediyor. Çalışmalar devam ederken ilginç enstantaneler de yaşanıyor. Bunlardan biri Sarıyer’e yeni bağlanan Ayazağa Mahallesinde yaşandı.

 

 

AK Parti’den Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı olan Kazım Uğur Kızılaslan, esnaf ziyareti yaparken sokakta 72 yaşındaki Abdullah Yıldız ile karşılaştı. Yıldız’a halhatır soran Kızılaslan’ın AK Parti’nin aday adayı olduğunu öğrenen Abdullah Yıldız, cebinden bir kartvizit çıkartarak Kazım Uğur Kızılaslan’ gösterdi. Yaklaşık 20 yıldır Başbakan Erdoğan’a ait kartviziti üzerinde taşıyan Abdullah Yıldız, Başbakan Erdoğan 1994 Yerel seçimlerinde aynen bugün sizin yaptığınız gibi esnaf taraması yapıyordu. Ben o gün bu kartı ondan aldım. Ve o günden bugüne bu karta gözüm gibi bakarak üzerimde taşıyorum dedi.

28 Şubatta Çok Çile Çekmiş

AK Parti aday adayı ile olan sohbetini sürdüren Abdullah Yıldız,” ben neden mi Tayyip Erdoğan’ı bu kadar çok seviyorum sana anlatayım “ diyerek 28 Şubat sürecinde yaşadığı sıkıntıları anlattı. O dönem kızı Açıköğretim Lisesi’nde okurken, başörtü yasağı uygulanmaya başlayınca öğrencilerin bir eylem yaptığını kendisinin de kızına destek amacıyla orada bulunduğunu, dönemin emniyet güçlerince alınıp bir gece karakolda yatırıldığını söyledi. Abdullah Yıldız ayrıca yine aynı dönemde oğlunun Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okuduğunu yine aynı dönemde başörtüsü eylemlerine destek verdiği için oğlunun yarım dönem okulunun uzadığını söyledi. Bugün Başbakan Erdoğan sayesinde bu anlamsız sıkıntıların giderildiğini söyleyen Yıldız, “Allah ondan razı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Kızılaslan:” Ne mutlu ki, halkı tarafından sevilen bir liderimiz var”

Abdullah Yılzdız’ın Başbakan Erdoğan’ın için sarfettiği sözlerden çok memnun olan AK Parti Aday Adayı K.Uğur Kızılaslan, ne mutlu ki, halkı tarafından çok sevilen bir başbakanımız var. Böyle bir Başbakanın dava arkadaşı olmak bizlere daha çok şevk veriyor, çalışmalarımızı daha anlamlı kılıyor” diyerek duygularını dile getirdi.

 

www.sariyerguncel.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent