logo

reklam

Ak Partili eski vekil: Birlikteliğimiz devam edecek.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana Başbakan Erdoğan’la birlikte hareket eden eski vekil Selami Uzun, Sarıyer’e hizmet etmek için kolları sıvadı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde birlikte çalıştığı ve AK Parti’nin 22. ve 23. dönem milletvekilliğini yapan Selami Uzun, aday adayı olduğu Sarıyer’de çalışmalarına devam ediyor…

Son olarak Sivas Koyulhisar Sugözü Köy Derneği’nin açılışına katılan Selami Uzun hemşehrileriyle uzun uzun sohbet edip, Sarıyer’le ilgili projelerini anlattı. Sivas ve Sarıyer’in hayatında önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Uzun, bu iki yerin her zaman kendini heyecanlandırdığını söyledi. Uzun, siyasi hayatım boyunca sürekli beraberdik, en büyük desteği sizlerden gördüm. Her zaman beraber olduk ve bu beraberliğimiz her zaman devam edecek, diye konuştu. 

 

AK PARTİ’NİN KURULDUĞUNDAN BU YANA BAŞBAKAN’LA BİRLİKTE

 

1994-1999 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kontrol Daire Başkanlığı görevinde bulundu.

Sivasla ilgili birçok dernek, spor kulübü ve vakıflarda başkanlık yapan Uzun, 2001 yılında kurulan AK Parti’de İstanbul Kağıthane Kurucu İlçe Başkanı olarak görev aldı.

2002 ve 2007 Genel Seçimlerinde TBMM’de Sivas Milletvekili olarak yer aldı. Milletvekilliği süresince İçişleri Komisyon Sözcülüğü ve AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu.

 

http://www.haber7.com/partiler/haber/1104250-ak-partili-eski-vekil-birlikteligimiz-devam-edecek

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

#

Ak Partili eski vekil: Birlikteliğimiz devam edecek.” için 1 yorum

  1. avni diyor ki:

    sarıyere azminizle çalışmlarınızla Sarıyer gelişecek ekonomik yatırımlar gelişecek işsizlik azacalacak

patent