logo

reklam
26 Kasım 2014

Altında gizemli artış! 40 saniye sürdü

Dün gece altında sebebi henüz belli olmayan gizemli bir artış yaşandı. 40 saniye kadar süren artış yatırımcıya büyük heyecan yaşattı.
Altın fiyatlarında inişli çıkışlı seyir devam ederken dün gece saatlerinde heyecan verici bir gelişme yaşandı. Altın fiyatları 1.200′lü seviyelerden görenlerin gözlerine inanamadığı bir seviye olan 1.466 dolar seviyelerine çıktı.
Altında gece saat 00:16′da başlayan sır dolu hareketlilik tam 40 saniye sürdü. Saniyeler içerisinde 1.200 dolardan 1.466 dolara kadar çıkıp kısa süre sonra yeniden 1.200′lü seviyelere gerileyen altın yatırımcısına da büyük heyecan yaşattı.
12 ayın zirvesinde şeklinde verildi

Haber7′nin haberine göre, altındaki hareketlilik yurtdışındaki ekranlarda ‘Altın son 12 ayın en yükseğinde’ şeklinde verildi. İnanılmaz hareketlilik sonrası dünyada olağanüstü bir gelişmenin yaşanıp yaşanmadığına bakan yatırımcılar herhangi bir ani gelişmenin olmadığını görünce yükselişin nedenini merak etmeye başladı.
Sebebi sır

Altında yaşanan rekor yükselişin sebebinin şu anda sır olduğunu dile getiren Altın Uzmanı Volkan Kuğucuk haber7′ye yaptığı açıklamada, bir fiyat sağlayacısında hatanın yaşanmış olması veya sistemde kapalı olarak yapılan bir testin açık unutulmuş olma ihtimalinin yüksek olduğunu dile getirdi.

 

Böyle bir yükselişin ancak dünyada bir ülkenin yok olması gibi olağanüstü durum karşından olabileceğini de ifade eden Kuğucuk, konuyla ilgili servis sağlayacılarından henüz bir açıklama yapılmadığını belirtti.


Gerçek olsa çeyrek 175 lira olurdu

Kuğucuk, böylesi bir durumun gerçek olması durumunda ise altının gramının 85 liradan 104 liraya, çeyrek altının fiyatını ise 140 liradan 175 lira seviyesine çıkabileceğini söyledi.

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem/altinda-gizemli-artis-40-saniye-surdu/8356/

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent