logo

reklam

Babuşçu’dan Başkan Özdemir’e teşekkür.

AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir,  Sarıyer’de geçen hafta düzenlediği iktidara yürüyüş

mitinginde sergilediği performans sonrası İl Başkanı Aziz Babuşcu’dan teşekkür telefonu aldı.

HÜSEYİN

Binlerce Sarıyerliyi organize etti…

 

Sarıyer’de haftalarca yapılan yoğun çalışma İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun dikkatinden kaçmadı. AK Parti Sarıyer’de sel oldu aktı.

3

AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı  geçen hafta düzenlediği ikdidara yürüyüş mitinginde,  Sarıyer meydanlarına en büyük pankartlardan birini açarak, “ Usta Sarıyer Tamam, Aşkınla Coşkuyla Yola Devam ” dedi. Mitinge katılanlar, Başbakan Erdoğan ve İl Başkanı Aziz Babuşcu’ya, Kadir Topbaş’a bağlılıklarını ve sevgilerini ilettiler. AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Safi ve parti yetkililerinin de bulunduğu kortej, mehter takımı eşliğinde Büyükdere Meydanı’ndan Sarıyer Meydanı’na kadar yürümüştü.  Yürüyüşe, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, AK Parti Sarıyer belediye başkan aday adayları ve partililer katıldı. İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın ilk seçim mitingi Sarıyer’de yapılmış oldu. AK Parti’nin Sarıyer Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 5 yıllık aradan sonra Sarıyer’de destan yazmaya devam edeceklerini söylemiş. Konuşmaların ardından, Topbaş ve Babuşcu, kurdeleyi keserek, AK Parti Sarıyer Seçim Koordinasyon Merkezi ve İrtibat Bürosu’nun açılışını yaptı.

 

Sarıyer’de  birlikteliğin üst düzeyde tutulduğunu gören AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’i arayarak , özverili çalışmalarından dolayı Özdemir ve ekibine teşekkür etti.

 

WWW.SARİYERGUNDEM.COM

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent