logo

reklam

Başkan Bayraktar her hafta başka camide

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yürütme kurulu üyeleri, Cuma namazını kıldığı Pınar Mahallesi Osman Kabil Camiinde mahalle sakinleriyle buluştu.

İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Cuma Namazını kıldığı Osman Kabil Camiinde çıkışta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bayraktar, çocuklarla sohbet etti, yaşlıların elini öptü, vatandaşların dertlerini dinledi. Osman Kabil Cami’nde kıldığı namazın ardından mahalle sakinleri ile bir araya gelen Salih Bayraktar ve yürütme kurulu üyeleri, vatandaşlarla sohbet edip onlarla dertleşti. Bayraktar’a mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

 

Vatandaşların taleplerini dinleyen Bayraktar, sorunları dinledi ve not aldı. 
“Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözmek bizim görevimiz” diyen Bayraktar, “ Vatandaşın huzuru ve refahı için bizler üzerimize düşeni yapacağız. Sarıyer inşallah örnek bir ilçe olacaktır. Bunun için çabalıyoruz. Her gün ilçe sınırları içindeki mahallelerimizi gezip, yapabileceklerimizi planlıyoruz. Bu konuda en büyük rehber halkımızdır. Onların işaret ettiği sorunları tek tek tespit edip, çözüm üretiyoruz ” diye konuştu. İlçe Başkanı Salih Bayraktar Cuma namazının ardından Pınar Mahallesi’nin sevilen ismi dün akşam vefat eden Nail Bozkurt’un cenaze namazına katıldı vatandaşlarla vedalaşarak Pınar Mahallesinden ayrıldı.
www.sariyergundem.com
Ahmet Erim EFE
Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent