logo

reklam
21 Temmuz 2014

Bayraktar, Sokak iftarları ile bereketi paylaşıyoruz.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar Sokak iftarları ile bereketi paylaşıyoruz.

baskan2

AK Parti teşkilatının gelenekselleştirdiği sokak iftarları, Sarıyer’de Ayazağa Mahallesi’nde düzenlenen ilk iftarla başlamıştı. Konu komşu bir arada Ramazan’ın huzur ve bereketini paylaşmayı amaçlayan sokak iftarlarına, herkes yoğun ilgi gösteriyor. Ramazan ayının sonuna kadar Sarıyer Merkez ve tüm mahallelerinde düzenlenecek olan sokak iftarlarına bu yıl 30 bin Sarıyerli katılması bekleniyor.

Sarıyer AK Parti teşkilatının ilk sokak iftarları, Ayazağa Mahallesi’nde düzenlenen ilk iftarla başlamıştı. İftar vakti öncesinde mahalle esnafını İlçe yönetimiyle birlikte ziyaret eden AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, hem esnafın Ramazan ayını tebrik etti, hem de kendilerini iftara davet etti. Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşen sokak iftarında kısa selamlama konuşması yapan Bayraktar, Ramazan ayının rahmet, bereket ve kardeşlik ayı olduğuna vurgu yapıyor. AK Parti Sarıyer teşkilatı olarak tüm Sariyer ve Mahallelerinde düzenlenen sokak iftarları ile, konu komşu bir arada iftar açma ve eski komşuluklardaki sıcak havayı yeniden canlandırma gayretinde olduklarını ifade eden İlçe Başkanı Bayraktar, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar tüm vatandaşları bu akşam 21 Temmuz Pazartesi Pınar Mahallesi’nde düzenledikleri iftara davet ederken etkinliğe İlçe yönetim kurulu üyelerinin katılacağı bildirildi. Partili partisiz tüm vatandaşları bu akşam Pınar Mahallesinde iftar programına davet eden İlçe Başkanı Salih Bayraktar “Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın zirveye ulaştığı Ramazan Ayı’nın manevi hazzından faydalanmak tüm vatandaşlarımızı bu akşam Pınar Mahalllesi’nde vereceğimiz iftara davet ediyorum” diye konuştu.

www.sariyergundem.com

Ahmet Erim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent