logo

reklam

Belediye Oscarları sahiplerini buldu

2014 Yılının Belediye ve Yerel Yönetim Projeleri Ödülleri Kazlıçeşme Kültür merkezinde düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

1

 

2014 yılının en iyi projeleri SOSYOTAY araştırma merkezinin oluşturduğu bilim kurulu tarafından seçildi.

Bu yıl 8. si düzenlenen Belhaber Belediye Oscarları “Yılın Belediye ve Yerel Yönetim Projeleri Ödülleri” Kazlıçeşme Kültür Merkezinde yapıldı. Törene, Belediye Başkanları, Başkan Yardımcıları, Genel Müdürler, İş ve Siyaset dünyasından birçok konuk katıldı. Sunum ve takdimlerin ardından Belhaber Belediye Oscarları sahiplerine takdim edildi.

Törende açılış konuşmasını yapan Belhaber İmtiyaz sahibi Mevlana DEMİREL,”Bu sene 8. sini gerçekleştirdiğimiz ödül töreninde projeler kendi alanında en iyisi olan projelerdir. Belhaber olarak katılımcılara ve proje sahiplerine teşekkür ediyorum. Belhaber 2015 Ocak ayı itibarı ile Hakemli bir dergi olarakta yayın hayatına devam edecek.” Dedi.

Törende ödül alan kurum ve kuruluşlar şöyle;

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İletişim Noktaları”, Antalya Büyükşehir Belediyesi “Okullar Ligi Projesi”, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi “Solar Park Projesi”, Sivas Büyükşehir Belediyesi “Kültür Yayıncılığı Projesi”, Artvin Belediyesi “Altın Boğa Film Festivali”,Bursa Kent Konseyi “Yılın En İyi Kent Konseyi”, Beyoğlu Belediyesi “Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi”, Biga Belediyesi “Namazgâh Projesi ve Yer altı Çöp Konteyneri Projesi”, Erdemli Belediyesi “Erdemli Sahil Bandı Projesi”, Kartal Belediyesi “7den 70e Atığı Getir, Kitabı Götür Projesi ve TAK Projesi”, Maltepe Belediyesi “M’Expo Center Projesi”, Sultanbeyli Belediyesi “Hayatı Seviyorum Projesi”, Üsküdar Belediyesi “Yedi Güzel Adam ve Öncüler Kütüphanesi”, Esenler Belediyesi “Şehir Düşünce Merkezi Projesi”, Gaziosmanpaşa Belediyesi “Kentsel Dönüşüm Projesi”,Zeytinburnu Belediyesi “Bilgi Evleri Projesi”, Türkoğlu Belediyesi “Yaşam ve Mesire Alanları Projesi”, Medeniyet Üniversitesi “Çocuk Üniversitesi Projesi”, İETT “Mobil Uygulama Projesi”, Kültür A.Ş. “Hediyem İstanbul Projesi”, Ulaşım A.Ş. “Yerli Tramvay Projesi”, Birlik Vakfı “Yerel Yönetimler Klübü”, Pagder (Plastik Sanayicileri Derneği) “Sosyal Sorumluluk Projesi”, Bozankaya A.Ş. “Elektrikli Trambus Projesi”, Bisar Bilgi Teknolojileri A.Ş. “Süper Belediye Projesi”, İhlas Haber Ajansı “En İyi Yerel Yönetim Haber Servisi”, 360 Tv “Yerel Gündem Programı”, SYKDanışmanlık “Yerel Projelerin Markalaşması”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent