logo

reklam

Birlik ve Hoşgörü Sofrası Reşitpaşa Mahallesinde kuruldu.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı hız kesmeden devam ettiği iftar sofrasını birlik, beraberlik ve hoşgörü için Reşitpaşa Mahallesinde kurdu..

 

birlik

Her programda olduğu gibi iftar saati öncesi alana gelen AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri iftar masalarını tek tek dolaşarak davetlilerle sohbet etti.

1

Oldukça yoğun ve sıcak ilgiyle karşılanan Başkan Bayraktar; birlik, beraberlik, paylaşımın ve hoşgörünün simgesi Ramazan ayının anlam ve önemine dair yaptığı konuşmasının ardından iftar sofrasına katılan binlerce vatandaşla dualar eşliğinde oruçlar açıldı. İftar yemeğine katılan konuklar ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, yemeğe katılan herkese teşekkür eden Bayraktar’ın, sıcak ve samimi tavrı davetlilerin takdirini topladı.

7

İlçe Başkanı Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri Reşitpaşa Mahallesinde gerçekleştirilen sokak iftarı sonrası Sivas Koyulhisar İlçesi Kavacık Derneğinin düzenlediği iftar programına katılarak dernek yöneticileri ve davetlilerini ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent