logo

reklam

Böyle kaç doktor tanıyorsunuz?

Böyle kaç doktor tanıyorsunuz? Değerli bir Abimiz.

cocukBir doktor düşünün mesleğine aşık, çocukları çok seven, İşini ilgiyle yapan, görevinde uzmanlaşmış mesleki eğitimleri kaçırmayan. İşte böyle bir doktor  Sayın Salim Erdoğan bey. Türkiye Hastanesi çocuk doktorlarından, Kendisini tanıyanlar ne demek istediğimi  gayet iyi bilirler. Sadece hasta yakınları değil hastane personeli de çok seviyor.

Bir hasta yakını olarak beklentilerimiz  gayet basitti, hekimden titiz bir muayene isterdim, hastalığımızın nedenlerini, sonuçlarını bilmek, tekrarlamaması adına tedbirleri öğrenmek, geçmişe yönelik yapılan tedavileri, kullanılan ilaçları, tüm bunları sorgulamasını, kısaca iy  bir gözlem yapmasını isterdim. Benim doktorumuzdan tek istediğim budur.  Salim ERDOĞAN bey’i tanımadan önce sadece istemekle kalıyordu düşüncelerimden  ötesi olmuyordu.

 Bu saydığım özelliklere sahip hekimler elbette çok fazla vardır, elbet  ülkemizde var ama öylesine pahalı ve ünlü hastaneler ki. Orada muayene olmak, tahlil yaptırmak, ciddi ciddi paralar gerektiriyor.

Özellikle de çocuklarımızı götüreceğimiz S.S.K lı olarak gittiğimiz hastaneler veya kuruluşlar inanılmaz  kalabalık, yoğunlukta Dr öylesine yılgın,yorgun ki günün ortasında başlıyor ruh hali yüzüne yansımaya,odasına girmen çıkman bir oluyor.

Uzman Dr. Salim ERDOĞAN; Bizim için Aileden Biri.

Türkiye hastanesinde görevli Uzman Çocuk Doktorumuz Salim ERDOĞAN bey’i bir arkadaşımdan duymuştum. Anlata anlata bitirememişti. Sonra ben kendi büyük oğlumu götürmeye başladım sonra daha küçük oğlumu ve kızımı derken bugün yeğenlerimin çocuklarını götürüyoruz. Öğrendim ki kuzenlerden tutun, yeğenler tüm sülale olarak gitmişiz doktorumuzu iyi ki tanımışız çevremize az bile anlatmışız. Mecbur kalmadıkça ilaç vermeyen ve ilaçları sevmeyen bir çocuk doktoru.

Çocuklarımın ilk ve tek doktoru ilk çocuğumuz Ahmetcan’ı götürdüğümde dikkatimi çekmişti, uzun süre ağlayan bebeğe karşı gösterdiği tahammül uzun süren bir muayenesi, güler yüzlü, güven duygusunu o anda iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir hekim. Hipokrat yeminine sadık işini mükemmel yapan herkesin sevdiği bir doktor.

Uzman Dr. Salim Erdoğan Türkiye Hastanesinde uzun yıllardır görevinde. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışız. KBB Doktorumuz Uzman Op. Dr. M.İlhan Özbek hocamızı bu yazdıklarımdan ayıramayız ve kendisini unutmuyoruz. İlhan ÖzbekTürkiye Hastanesi Büyük Bir Aile.

 

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent