logo

reklam

Boyraz: Paralel yapı işbirlikçidir!

AK Parti İstanbul milletvekili Osman Boyraz Paralel Yapı’yla ilgili çok sert sözler sarf etti.

AK Parti İstanbul milletvekili Osman Boyraz Paralel Yapı’yla ilgili çok sert sözler sarf etti. Boyraz ” İçerideki hainler işbirliği içine girip hükümetimize darbe yapmak istediler” dedi.

1

İşte Boyraz’ın açıklamaları:

Bu topraklarda yüzyıllarca hüküm süren milletimiz son yüzyılda yaşadığı bunalımlı dönemden güçlü liderimiz öncülüğünde yeniden hatırladığı ve sahiplendiği iradesiyle hastalanıp düştüğü yataktan kalkmakla kalmamış, nekahet dönemini de hızla atlatmaya başlamıştır.

HÜKÜMETİMİZE DARBE YAPMAK İSTEDİLER

Küresel derin yapılar her zaman olduğu gibi irademizin ve talihimizin önüne yine sürekli yedeklerinde tuttukları “içimizdeki işbirlikçileri ” milletimizin iradesine karşı sahaya sürmüşler ve onlara akla hayale gelmedik ihanetlerin taşeronluğunu yaptırmışlardır. Devlet içinde devlet olan bir derin yapı gören gözün, işiten kulağın, hisseden bedenin ve idrak eden aklın ve kalbin inkâr edemeyeceği tüm iyiliklerin her türlü güzelliklerin üzerini örtemeyeceği için akla hayâle gelmedik iftiralarda bulunmuştur. Paralel polis ve paralel yargı 17-25 Aralık 2013’te meşru hükümetimize aleni darbe girişiminde bulunmuştur..

Hakkı inkâr edenler elbette Hakk’ın karşısında aciz kalacaktır. Hakk’ı görmeyenlere son sözümüz şudur ki, dilediğiniz kadar iftira atın, propaganda yapın, beddua edin; hak yerini elbette bulacaktır.

 

http://www.haber7.com/ic-politika/haber/1255826-boyraz-paralel-yapi-isbirlikcidir

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent