logo

reklam
11 Mart 2014

Büyük operasyon

Büyük operasyon

Türkiye sık sık tekrarladığım gibi şiddetli bir türbülans içinde yoluna devam etmektedir! Etmeye de mecburdur! Ama ülkenin geleceğini almaya, çalmaya ve karartmaya niyetli olanlar boş durmuyor!
Kavga giderek büyüyecek ve rayından çıkması sağlanacak! Karşıdaki ekibin tek amacı bu!
Türkiye’yi kaosla mücadele eden ve yönetilemeyen bir ülke haline getirmek!
Bunun altyapısı uzun zamandır hazırlandı!
Adım adım ilerleyerek sıradan insanların göremeyeceği planlar yapıldı! Günü geldiğinde de düğmeye basıldı!
Çok zamandır söylüyorum! Sakın unutmayın, birileri gerçekleri söyleyemediği için başka başka yalanlarla geliyor!
Manşetleri süsleyen haberlere sakın kanmayın!
Saldırı kararı veren güç, bize saldıranlara “Sakın Türk-Kürt buluşmasına izin vermeyin!” dedi! Bu emir birbirine benzemeyen yapılarda yankı buldu!
Bu net!
Gittiğimiz yeri anlatacağım! Götürülmek ve tuzağa düşürülmek istediğimiz yeri paylaşacağım. Ama önce bizim HAKAN’ın geçtiğimiz günlerde bana yolladığı çok güzel bir hikayeyi okuyalım…
Dünyanın en güçlü adamlarından olan J.P. Morgan CEO’su James Dimon kendine çok güvenen, çok güzel ve lüks içinde yaşamak için çırpınan bir kızla karşılaşır! FED’in yönetim kurulunda olan ve son 8 yılda 6 kez dünyanın en etkili 100 ismin içine giren DIMON herkese ders olacak öğütler verir!
Kendine güvenen kız DIMON’dan randevu alır ve karşısına dikilir!
Hiç vakit kaybetmeden, “Zengin bir adamla evlenebilmek için ne yapmalıyım?” diye söze girer!
Cevabı beklemeden devam eder….
Size karşı dürüst olacağım. Bu yıl 25 yaşına giriyorum. Çok güzelim, iyi bir stilim var ve kaliteli şeyleri seviyorum. Yıllık geliri 500 bin dolar veya daha fazla olan bir adamla evlenmek istiyorum. Aç gözlü olduğumu düşünebilirsiniz fakat New York’ta yıllık geliri 1 milyon dolar olan insanlar orta sınıf sayılıyor.
Çok şey istemiyorum. Bu sitede yıllık geliri 500 bin dolar veya daha fazla olan biri var mı? Hepiniz evli misiniz? Sormak istiyorum, sizin gibi zengin insanlarla evlenmek için ne yapmam gerek?
Bugüne kadar birlikte olduğum erkekler arasında en zengini yılda 250 bin dolar kazanıyordu. Central Park’ın Batı yakasında, yüksek bütçeli rezidanslarda yaşamak isteyen biri için yıllık 250 bin dolar yeterli değil. Size alçak gönüllülükle soruyorum: Zengin bekarlar nerede takılır? (Lütfen bar, restaurant, spor salonu gibi mekanların isimlerini ve adreslerini yazın) Hangi yaş kategorisine odaklanmalıyım? Çoğu zenginin eşleri neden ortalama güzellikte? Bir kaç kızla tanıştım; güzel veya ilgi çekici değiller ama zengin erkeklerle evlenebiliyorlar. Kimin eşiniz, kimin yalnızca sevgiliniz olabileceğine nasıl karar veriyorsunuz?
Benim hedefim evlenmek.
Genç kızın samimiyetini ve çabasını anlayan efsane CEO, “Sizinle aynı soruları soran çok genç kız var!” diye karşısındaki güzelin tek olmadığını ima eder! Genç kızın heyecanla cevap beklediğini görünce devam eder…
Lütfen profesyonel bir yatırımcı olarak durumunuzu analiz etmeme izin verin.
Benim yıllık gelirim 500 bin doların üzerinde, sizin kriterlerinize uyuyor… Bu nedenle zamanınızı çalmadığımı düşünüyorum!
Bir işadamının gözünden bakarsak, sizinle evlenmek kötü bir fikir.
Cevap çok basit, lütfen açıklamama izin verin. Detayları bir kenara bırakırsak, yapmaya çalıştığınız şey “güzellik” ile “para” ikilisini takas etmek: A kişisi güzelliği sağlar, B kişisi de bunun için ödeme yapar, gayet adil.
Fakat burada ölümcül bir problem var; sizin güzelliğiniz kaybolacak ama benim param iyi bir sebep olmadıkça tükenmeyecek. Aslına bakarsanız, benim gelirim yıldan yıla artabilir, ancak siz yıldan yıla güzelleşemezsiniz. Bu sebeple, ekonomik açıdan bakarsak, ben değer kazanan bir varlıkken siz değer kaybeden bir varlıksınız.
Hem de sıradan bir değer kaybı değil, katlanarak artan bir değer kaybı. Eğer güzellik sizin tek varlığınızsa, değeriniz 10 yıl sonra çok daha düşük olacak.
Wall Street’te kullandığımız bir terimden yola çıkarsak, sizin için “takas pozisyonu” diyebiliriz, “satın al ve bekle” değil. Sizi satın almak iyi bir fikir değil, bu sebeple kiralamayı tercih ederim. Çünkü değeri düşen bir şeyi uzun süre elde tutmak hiç de iyi bir fikir değil. Aynı şey sizin istediğiniz evlilik için de geçerli.
Söylediklerim size zalimce geliyorsa şöyle düşünün; tüm paramı kaybetseydim, beni terk etmez miydiniz?
Aynı şekilde güzelliğinizi kaybettiğinizde, benim de çıkış yolunu bulmam lazım. İşte para ile ilişki böyle bir şeydir! Bunu da en güzel JP Morgan gibi dünya devinin CEO’su açıklar! PARA veren her zaman son sözü söyler! Kısa vadede yani GÜZELLİK yerindeyken bunu anlamayız!
Ama gerçek budur ve bunu bilmeden bir adım bile ileri gidemeyiz!
YAHUDİ SERMAYESİ içeri yerleştirdiği BARONLARLA böyle ilişki kurdu!
1850′lerden beri ilişkileri böyle!
Ne bizim Baronların BATI ile evlenmesine izin veriyor, ne de bir başkasıyla hayatını birleştirmesine yanaşıyor!
Çünkü her durumda YAHUDİ sermayesi kazanıyor!
Kollarını BARONLARIN üzerinden devletimizin her kurumuna geçiren bu ahtapot asla ve kat’a kendi rotamızda gitmemize izin vermiyor!
Sağ, sol, İslamcı, Kürtçü, ülkücü, din dışı ne kadar grup varsa içlerinde eli var!
Türkiye’de yaşanabilecek her hareketi önceden düşünüp ona göre tedbirini alıyor!
Yapılması muhtemel hareketleri planlayıp yeşermeden imha edebiliyor! Hepsinin arkasında da İNGİLİZ aklı var!
Bakın dün bir anda ülkenin gündemi değişti ERGENEKON’da tahliyeler başladı!
Defalarca yazdım! İçerideki herkes suçlu değil! “Kurunun yanına yaşı da attılar” diye… Ama bir güç devreye girdi ve yıllardır içeride tutulanları bir bir salmaya başladı!
Alışkanlıklarımız bize DOĞURUYU göstermez!
Biz hep suçluyu ASKERDE ararız! Oysa ki asker en çabuk kandırılandır! Laiklik ve Cumhuriyet tehlikede dediğiniz vakit hemen heyecanlanırlar! Bunu da yapan BARONLARIN etrafından emir alan SİVİLLERDİR!
Allah düşmanımı bile bir gün içeride tutmasın! Allan korusun! Ama içeride olup devlet aleyhine çalışanlar var! Çıkacaklar mı, bilmiyorum! Ama artık orası boşalacak, bu kesin! Bu şimdi anlaşılmasa da BÜYÜK BİR OPERASYONUN ilk adımı!
Erdoğan’ı devirmek için düğmeye basan güç bütün kuvvetlerini bir araya topluyor!
Amaç TÜRK-KÜRT kardeşliğini bitirmek! Bunu Ege’de ya da Karadeniz’de gösterecekler! Bu yolla Erdoğan’ı sallamak isterlerken içerideki adamlarıyla EKONOMİK sarsıntı yaşatacaklar!
Çünkü METRESLERİ BOĞAZ’da!
Genç kız gibi PARAYA taptıkları için ülkeyi düşünecek durumda değiller! Hiç de olmadılar zaten!
Kavga büyüyecek!
30 Mart’a kadar da ondan sonra da mücadele çok ama çok keskin olacak!
Çok kuvvetli oldukları kesin de olsa en büyük güç millettir!
Büyük saldırıyla gelecekler!
Parayı da unutmadan!
Erdoğan’ın etrafını kuşatıyorlar! Şimdiye kadar bu kadar güçlü liderle karşılaşmadıkları için SEFERBERLİK ilan ettiler! Etrafını KAZARAK düşmesini hazırlamak niyetindeler!
Dertleri Erdoğan da değil, politikası!
Türkiye’yi büyütmek isteyen herkes gibi BAŞBAKAN da hedefte!
İnanın eskisinden daha tedbirli gelecekler!
Korkmayın, çekinmeyin, bir araya gelin! İKİNCİ KURTULUŞ SAVAŞI diyoruz, boşuna değil!
Bu topraklarda kolay zafer yok!
Mücadele edeceğiz!

NOT: Karşımızdaki koalisyon, aklımızın almayacağı kadar karışık! Herkes var işin içinde!

http://www.takvim.com.tr/Siyaset/2014/03/11/buyuk-operasyon

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent