logo

reklam

Çalışkan Örnek Muhtar böyle olur.

Çalışkan Örnek Muhtar böyle olur.

Hemşehrimiz Koyulhisarın yiğit evladı Gümüşdere muhtarı Abdullah Gündoğdu ile gurur duyuyor.

Muhtar Abdullah GÜNDOĞDU örnek çalışmaları ile göz dolduruyor…

 

Gümüşdere muhtarı Abdullah Gündoğdu, köyünde yapılan her türlü hizmetin yanında olduklarını yapılan hizmetlere gece gündüz demeden  destek olmak için çalıştığını belirtiyor. Tarıma büyük önem veriyor. Tarımın  gelecek olduğunu biliyor.

Ayrıca, Gümüşdere mahallesinin Sarıyer’de organik ürünlerin merkezi olduğunu sözleriyle yeniliyor. Muhtar burada üretilen ürünlerin Sariyer’de ve civar İlçelerde halk pazarlarında doğrudan satışa sunulmak üzere ciddi projeler ve çalışmalar yürütüyor. Ürünlerinin pazarda yer bulduğunu dile getiren Gündoğdu, Pınar’da İstinye’de de böyle bir organik pazarın açılmasını talep etti. Talepleri doğrultusunda Pazar açıldı.

Hemşehrilerimizin Sarıyer’de gururu olan Gümüşdere Mahalle Muhtarı ve Sarıyer’in ilk seçilen muhtarı olan  Abdullah GÜNDOĞDU ” Sadece kendi mahallesinin değil Sarıyer’de bütün hemşehrilerinin tüm halkımızın sorununu dinliyor çözüm arayorum ” diyerek destek veren herkese teşekkür ediyor.

 

Abdullah GÜNDOĞDU İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN ile bir araya geldi.

MAKSAT MUHTAR OLMAK DEĞİL HİZMET ETMEK 

Muhtar Gündoğdu, bu işi meslek haline getirmiş. Bu işler öyle masa başında iki evrak imzalamakla olmuyor sözlerine dikkat çekiyor.

SİZ HERKESİN MUHTARISINIZ 

Abdullah GÜNDOĞDU ” Siyasi partilerde ideoloji olur, rozet olur, sandık başkanı görevlisi olur, gençlik kolları, kadın kolları vb. aklnıza ne gelirse olur.Herkes bir yerlerde görev alır. Ancak Muhtar öyle değil ki siz tek başınıza çalışan. Eksikleri not alan ve üst makama bildiren bir mercisiniz. Siz muhtar olarak işinizi yapmaz iseniz asıl o zaman büyük sorunlar başlıyor. Çünkü muhtar ilk devlet ile halk arasında köprü görevi görmektedir” dedi. Bizim saat mesaimiz olmaz. 7/24 halkımızın köyümüzün hemşehrilerimizin hizmetindeyiz.

BANA DESTEK VEREN VERMEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER 

Gümüşdere Mahallesi Muhtarı Abdullah GÜNDOĞDU 2. dönem muhtarlık görevim için destek veren vermeyen ne tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim diyerek sözlerini tamamladı. Bütün Sivaslı Koyulhisarlı hemşehrilerine kucak dolusu selam ve sevgilerini iletiyor. İsmail EFE’ye ayrıca özellikle teşekkürlerini borç biliyor, her zaman yanımda olmuştur diyor. İsmail Efe’de kendisine ayrı bir muhabbet sevgi besliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent