logo

reklam

Çayırbaşı Özkan Spor Kulübü Başkanı Memiş Kayacık vefat etti!

Sarıyer’in tanınan ve sevilen isimlerinden İstinye Devlet Hastahanesinde teknisyen olarak çalışan Çayırbaşı Özkan Spor Kulübü Başkanı Memiş Kayacık kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Kayacık’ın ölümü herkesi şok etti. Spor dünyası başta olmak üzere tüm dostları ve sevenleri büyük acı yaşadı. Yeni yılın ilk gününde yaşamını yitiren Kayacık’ın cenazesi  Cuma günü toprağa verildi.

Cenaze namazına Sarıyer Belediye Başkanı  Şükrü Genç ve yardımcıları belediye çalışanları, AK Parti Sarıyer İlçe Yönetimi, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Beyoğlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, Sarıyer Sivaslılar Dernek Başkanı Ali Genç, Sarıyerliler Dernek Başkanı Hayati Kaptanoğlu, İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Gazi Kiraz, Mesai arkadaşları ve doktorlar spor kulüp başkanları,sevenleri ve muhtarlar katıldı. Cenazesinde bulunan kalabalık gözlerden kaçmadı.

Sarıyer Manşet Gazetesi olarak merhum Memiş Kayacık’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

1

 Sarıyergundem.com olarak merhum Memiş Kayacık’a Allah’tan rahmet,  tüm Sarıyerlilere başsağlığı dileriz.Kendisi sevdiğimiz ve yakın dostumuz olurdu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent