logo

reklam

Devletin zirvesi nikahta buluştu!

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem’in oğlu Ahmet İhsan Erdem, dünya evine girdi.

Haliç Kongre Merkezi’inde Cumartesi akşamı gerçekleştirilen nikah törenine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 11 . Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bakanlar, Milletvekilleri,Belediye Başkanları, Burokratlar ve çok sayıda Türkiye’nin çeşitli illerinden davetli katıldı.

Nikahı, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafında kıyıldı. Çiftin nikah şahitliğini ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Cumhurbaskanı Abdullah Gül, Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı. Basına kapalı gerçekleştirilen düğüne binlerce davaetli katıldı. Ekrem Erdem katılım sağlayan misafirleri ile tek tek tokalaştı onları kapıda karşıladı.

2

Evlilik cüzdanını gelin hanıma Büşra Pars’a veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanyaptığı konuşmada, çiftlere en az üç ve daha fazla çocuk yapmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Ahmet İhsan Erdem ile Büşra Pars Erdem Haliç Kongre merkezinde gerçekleşen eşsiz törenle dünya evine girdiler.  Kendilerine www.koyulhisar.com ailesi olarak bir ömür boyu mutluluk diliyorum.

Basına kapalı gerçekleşen düğüne www.koyulhisar.com yerel haber sitesi katıldı.

Kaynak: www.koyulhisar.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent