logo

reklam

Dr.Cengiz Tamer başvurusunu yaptı.

CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı, İstinye Devlet Hastahanesi  eski başhekimi Op. Dr. Ali Cengiz Tamer, CHP Sarıyer İlçe Binası’na gelerek aday adaylık başvurusunu yaptı. Cumhuriyet Halk Partililerce çok sıcak karşılandığını ifade eden Tamer; “Sen ben değil, biz olmaya geldim” dedi.

 

 

 Aday adaylığı için başvuru formunu CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e teslim etti.

 

CHP Sarıyer İlçe başkanı Mehmet Deniz, Cengiz Tamer’i yalnız bırakmayan konukları toplantı salonunda ağırladı. Açılış konuşmasını yapan Deniz, başvuru formunu aldığı Tamer’le ilgili şöyle konuştu; “Ben kendisini uzunca bir zamandır tanıyorum. Görev yaptığı süreç içerisinde hiçbir talebimizi geri çevirmeyen, Sarıyer’in değerli bürokratlarından sevilen bir sima. Bu çıktığı yolda başarılar diliyorum kendisine. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sarıyer’de seçim sorunu yok. Sarıyer’de var olan bir iktidarımız var. Bunu daha da güçlendirerek Sarıyer’de bunu pekiştireceğiz. Asıl amacımız bu dönemde Cumhuriyet Halk Partisi’ni kazanmasını sağlamak.”

 

Deniz seçimlere çok az bir zaman kala İstanbul’un ve İstanbullunun mevcut yönetimle içinde bulunduğu sıkıntılı duruma da değinerek sözlerine şu şekilde son verdi; “Her geçen gün değişik kesimlerden partimize katılımlar var. İktidara alternatif olarak bütün kesimlerin Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında birleştiğini görmekteyiz. Bu da bizi son derece mutlu ediyor. Hep beraber çok çalışacağız. Az konuşup çok iş üreteceğiz. Hepimizin yolu açık olsun ve hepimize hayırlı olsun.”Dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent