logo

reklam

Eğitim Gönüllüsü İşadamı Mehmet Akdağ’a Ziyaret

Eğitim Gönüllüsü Hayırsever İşadamı Mehmet Akdağ’a Teşekkür Ziyareti.

Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi Okul Müdürü Hayati Başar ve Eğitim gönüllüsü Selim EFE, Hayırsever İşadamı Mehmet Akdağ’a Rotary 100.Yıl Anadolu Lisesinde Eğitime Verdiği Desteklerden Dolayı Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.

1

Okul Müdürü Hayatı Başar ve Selim EFE’yi Akdağlar  Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akdağ karşıladı. Mehmet Akdağ, misafirlerine kahve eşliğinde samimi bir sohbetin yaşandığı ziyarette şirketi ve yaptığı üretimleri hakkında bilgilendirdi.

 

Mehmet AKDAĞ;

” BİR ÖĞRENCİYİ MUTLU ETMEKTEN DAHA GÜZEL BİRŞEY OLABİLİR Mİ?

Okul Müdürü Hayatı Başar, eğitime katkı sağlayan ve hizmetlerine yenilerini ekleyen hayırseverlerin kendilerine moral kaynağı olduğunu belirterek, “ Akdağlar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akdağ ve çalışma arkadaşlarına eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Dedi.
İşadamı Mehmet Akdağ, Bir öğrenciyi mutlu etmekten daha güzel birşey olabilir mi? “ Gücüm yettiğince memleketime hizmet etmek bana mutluluk veren işlerin başında gelir. Bundan sonra da Sarıyerimizin kalkınması ve eğitimin gelişmesi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Sayın Okul Müdürümüz Hayati BAŞAR ve değerli kardeşim Selim EFE’nin buralara kadar gelip bizleri ziyaret etmesi eğitime ve Sarıyer’e olan sevgilerinin ne kadar büyük olduğunun bir göstergesidir.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Hayırsever İşadamı Mehmet Akdağ; “ Birlik ve beraberlikten her zaman güç doğar. Saygının olmadığı yerde sevgi, sevginin olmadığı yerde başarı olmaz. Biz sizlerden başarı istiyoruz. Başarımızın her sene biraz daha artmasını temenni ediyoruz. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Mehmet AKDAĞ; AKDAĞLAR Grubunun Yönetim Kurulu Başkanlığı yanı sıra Sarıyer Spor Kulübü eski Başkanı,Rizeliler Vakfı Başkan Yardımcısı, Fenerbahçe Kongre Üyesi ve 1907 Derneği Üyesi’dir. Eğitime özel önem veren Mehmet AKDAĞ “Eğitimin yaşı yok” felsefesi ile üniversite eğitimine 40 yaşında başlamış, şu an 2 diploma sahibidir. Genlerinde çalışmak hormonu fazlasıyla yer tutan, dürüstlüğü, hakkaniyeti her şeyin ötesinde gören, girişimci ruhlu bir karaktere sahiptir.

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent