logo

reklam

Ekrem Erdem Sarıyer teşkilatıyla buluştu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ekrem Erdem’den, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na ve sonrasında Pınar Mahallesi ve Derbent Mahallesinde esnaf  ziyaretinde bulundu.

6

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, seçim çalışmaları kapsamında,öncesinde partisinin Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. İlçe Başkanlığı’na gelen Erdem’i, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ile parti yöneticileri kapıda karşıladı. Parti binasında yaklaşık yarım saat kalan Ekrem Erdem, seçim çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı EkremErdem’in, çalışmalar kapsamında gün boyu, Pınar Mahallesi ve Derbent Mahallesinde esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu çeşitli etkinliklere katıldı. Pınar Mahallesinde esnaf ziyaretini tamamladıktan sonra Koyulhisar Kavacık derneğinde hemşehrileriyle bir araya geldi onların sorunlarını dinledi çözüm önerilerini anlattı.Ekrem Erdem’e Pınar Mahallesinde hemşehrilerinden yoğun ilgi  vardı. Erdem’in Ziyaretlerine  İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Muharrem Baltacı AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve teşkilatı Pınar Mahallesi teşkilatı da katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, bugünlerde bazı gazetelerde “Bakanların da özel uçağı olacak” ve “Bakanlara özel uçak istedi” başlıklarıyla yer verilen sözleriyle ilgili “Böyle verilmiş bir karar yok. Bu bir temennidir, dilektir, bir bakıma geleceğin Türkiyesi üzerine kurduğumuz bir hayaldir” açıklamasını yaptı.

Ekrem Erdem, ne demek istediklerini milletin çok iyi bildiğini ve anladığını vurgulayarak, “Maalesef Türkiye’nin bu gelişmesinden, büyümesinden rahatsız olan kesimlerin, hizmetlere bir şey diyemedikleri için cımbızla konuşmalarımızdan birtakım cümleler alarak, bunu partimizin aleyhine kullanma gibi bir gayretleri var ama boşuna bir gayret” değerlendirmesinde bulundu.

Pınar Mahallesnde DSP li olduğunu söyleyen Mustafa Bey’e İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Muharrem Baltacı Bey ile birlikte AK Parti rozetini takdı. İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Muharrem Baltacı Bey daha sonra Mustafa Bey’i ziyaret edeceğini söyledi ve Pınar Mahallesinden ayrıldı.

 

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent