logo

reklam

Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Pınar’da konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Pınar’da konuştu.

Erdem: Bu seçim Türkiye’nin geleceğini belirleyecek, Ekrem Erdem’e ilgi büyüktü.

İstanbul’da çeşitli ziyaretlerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, AK Parti Sarıyer Belediye Başkanı Adayı Sedat Özsoy ve Hüseyin Özdemir ile Pınar Mahallesinde esnaf ziyareti yaptılar.

Hava şartlarının kötü olmasına rağmen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ziyarette, özellikle bölge esnafının Ekrem Erdem’e ilgisi büyüktü. Ziyaretlerde zaman zaman hemşehrileriyle karşılaştı. Ekrem Erdem, çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

ekrem

Erdem, “ Bu seçim Türkiye’nin geleceğini belirleyecek ”

Pınar Mahallesi esnaf ziyaretinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem,30 Mart  yerel seçimlere işaret ederek, bunun sadece normal bir seçim olmadığını söyledi. Ekrem Erdem, bu durumun liderlerin konuşmalarına da yansıdığını dile getirerek, ” Liderler, Türkiye’nin geleceğini konuşuyor. Çünkü bu seçim, Türkiye’nin geleceğini belirleyecek bir seçim olacak ” ifadesini kullandı.

“ SORUNLARINIZI BİZ ÇÖZECEĞİZ ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem beraberindeki Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve partililerle birlikte Pınar Mahallesi esnafını ve Pınar Mahallesi Derneğini ziyaret etti. Kahvehaneleri ziyaretinde kendilerine yöneltilen soruları tek tek cevapladı. Kahvehanelerde bulunan kalabalığa kısa konuşma yaptı.

PINAR’DA ESNAF VE DERNEKLERİ ZİYARET ETTİ.

Yerel seçime hazırlık amacıyla yapılan siyasi propagandalar kapsamında gerçekleştirilen ziyaret SAAT 14:00 doğru AK Parti Mahalle Teşkilatı’nı ziyaretle başladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem daha sonra ana cadde üzerindeki esnafı ziyaret etti.  Pınar Mahallesi Muhtarlığına ziyarette bulundu Muhtar Ayhan Yılmaz ile görüştü. Bu sırada cadde üzerinde bulunan vatandaşlarla tokalaşarak onlarla sohbet etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, ziyaretlerde bulunduğu Kahvehanelerde  yaptığı konuşmada Hükümetin yaptığı icraatlardan söz edip, AK Parti’den önce iktidar partilerinin milletvekillerinin halkın arasına çıkamadığını ileri sürdü ve “ Çünkü vaat ettikleri hiçbir şeyi yapamıyorlardı. Allah’a şükür ben AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve iktidar partisinin milletvekili olarak aranızdayım” dedi.

ekrem1

Sarıyer’de Mülkiyet konusuna da değinen Erdem şunları söyledi:

 1984’ten beri sizlerle beraberiz, sorunlarınızı konuşuruz, görüşürüz, çözdüklerimiz var, çözemediklerimiz var. Ama geçmişle kıyasladığımız zaman çok büyük mesafeler kaydettik. Sarıyer İstanbul’un en güzel ilçesi.

“İSTANBUL VE SARIYER SAĞLIK MERKEZİ OLMA YOLUNDA”

“İstanbul’da ulaşımda en büyük yatırımı Sarıyer’e yaptık, metro hemen yanı başımızda. İleride metro, Marmaray ile birleştiğinde buradan kalkacak otobüslere belki ihtiyaç kalmayacak.  Bunun yanında önemli problemlerden biri de sağlık konusuydu. Ama şimdi Sarıyer’im merkezine Türkiye’nin en modern hastanelerinden bir yapılıyor. Onunla da kalmayıp Şişli Eftal Hastanesi  Sarıyer’de yapılıyor. Sarıyer bir sağlık merkezi olma yolunda ilerliyor. ”

PINAR MAHALLESİ MÜLKİYET SORUNUNUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTEDİLER

Ekrem Erdem ve beraberindekiler esnaf gezisini gerçekleştirirken bazı vatandaşlar yaşadıkları sorunları ifade edip, çözüm bulunmasını istediler. Kahvehaneye ziyarete  giren Erdem’e mülkiyet sorununun çözümlenmesini beklediklerini söyleyen bir vatandaş, “ Biz buradan gitmek istemiyoruz. Lütfen bu sorunumuzu çözün. Pınarda dolaşmanıza gerek yok zaten Sarıyer’i AK Parti alacaktır ” dedi.

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’da, Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’in hitap ettiği topluluklara kısa konuşmalarda bulunarak, Sarıyer’de sorunları ve çözüm yollarını hep birlikte arayacaklarını söyledi. Halkımızın istemediği hiç bir şeyi yapmayız. Mülkiyet sorununu hep birlikte çözeceğiz dedi. Sedat Özsoy Derbent Mahallesini ve orada yapılacak projeleri örnek gösterdi. 

CHP ve HDP’ ye sürpriz ziyaret.

3

Ekrem Erdem, Pınar Mahallesi CHP ve HDP Seçim bürolarını ziyaret etti. Orada bulunanlarla sohbet etti. 30 Mart yerel seçimlerinde başarılar diledi. Sürpriz ziyaretten dolayı heyecanını gizlemeyen bir grup CHP ve HDP seçim ofisinde bulunan Partililer teşekkür ettiler. Akşam saatlerinde Erdem, Pınar’dan ayrılarak FSM Mahallesine geçti.


Tarafımıza daveti Sarıyer’den Mahallemize gelen Can Akçay Bey den aldım. Kendisine özel teşekkür ederim.

 

www.sariyergundem.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent