logo

reklam

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDILAR!

Sarıyer Ömürtepe’de meydana gelen kazada otobüsün altında kalarak yaşamını yitiren 2 kadın Sarıyer’de gözyaşları arasında toprağa verildi.

Sarıyer Tarabyaüstü Ömürtepe’de meydana gelen kazada otobüsün altında kalarak yaşamını yitiren 2 kadın, kendi mahalleleri olan Cumhuriyet Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 

20 yıllık arkadaş olan Sevim Paralı (59) ile Gülfüriye Düzgün (48) için Tarabyaüstü Cumhuriyet Mahallesi Merkez Cami’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeler yan yana konulurken, Paralı için taziyeleri babası Cemil ile oğlu Ceyhan Paralı, Düzgün için eşi Hüseyin Düzgün kabul etti. Törene, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, kazada ölen kadınların yakınları ve vatandaşlar katıldı.

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDILAR
CENAZEYE BASTONUYLA UZANAN YAŞLI KADIN YANINDAKİLERİ AĞLATTI

Cenaze töreni sırasında kardeşinin kızı olan Sevim Paralı’nın tabutuna sarılarak ağlayan 90 yaşındaki Şerife Paralı’nın, cenaze aracına konulduğunda tabuta dokunmak için gösterdiği gayret yanındakileri gözyaşına boğdu. Tabuta uzanamayan yaşlı kadın elindeki bastonu uzatarak uzun uzun yeğeninin tabutunu sevdi. Kadın ağlarken, “Bizi bırakıp nereye gidiyorsun, kardeşimi yalnız bıraktın” diyerek ağıt yaktı.

İkindi vakti kılınan namazın ardından, gözyaşları arasında cenaze aracına konulan Paralı’nın cenazesi Feriköy Mezarlığı’nda, Düzgün’ün cenazesi de Kireçburnu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

AK Parti Sarıyer İlçe yönetimi acılı aileyi gece de yalnız bırakmayarak, tüm yönetim kurulu üyeleri ve AK Partili bazı milletvekili aday adayları ile birlikte taziye ziyaretinde bulundu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent