logo

reklam

Halil İbrahim KURŞUN Umreden Döndü.

Yakın dostları ile iki haftalık umre’ye giden Sarıyer’in sevilen ismi Halil İbrahim Kurşun, İstanbul’a döndü. Kurşun’u sevenleri yalnız bırakmıyor.

1

İstanbul ve Sarıyer’in yakından tanıdığı Halil İbrahim Kurşun hoca’nın 14 günlük Umre ziyareti kapsamında kutsal mekanları ziyaret etmesinden sonra yurda dönmesiyle sevenleri ziyaretini sıklaştırdı. Umre ziyaretinden dönen Sivas Doğanşar doğumlu. ” Doğanşar derneklerinde ve Stk’larda görev almış ” herkesin çok sevdiği isim olan, Sivas’ta ve Sarıyer’de çevresine verdiği desteklerle halkın sevgisini kazanan Halil İbrahim Kurşun’a evinde ve işyerinde hoş geldin ziyaretleri başladı.

 

Bizde kendisini hemşehrileri olarak dün akşam Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi Müdürü Hayatı Başar Bey ile birlikte evinde ziyaret ettik. Misafirleri dolup taşıyor. Sarıyer’de ikamet ettiği evinde sevenleri tarafından ziyaretçileri eksik olmuyor. Kurşun, ” Umre yapmak üzere gittiğim kutsal topraklarda 14 gün kaldım. Peygamberimiz Hz Muhammet’in yaşadığı o kutsal mekanlar ziyaret ettim. Kutsal mekanlar insana başka bir haz veriyor bunu anlatamam gidip görmek ve o duyguları yerinde yaşamak gerek diyen değerli hocamız ziyarette bulunan misafirlerine kutsal topraklardan getirdiği zemzem suyu ve çeşit çeşit hurma ikramında bulunuyor.

Ziyaretimiz sırasında çok yakında Kanal D’ de Sahur özel programını sunacak olan Fatih Savaş Bey’de ziyaret edenler arasındaydı.Sunacağı çok özel program hakkında uzun uzunca konuştuk. İzlemenizi tavsiye ediyorum. Misafirperverliğinden dolayı Halil İbrahim Kurşun abimize sonsuz teşekkürler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent