logo

reklam

Hemşehrilerinden Amasya Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’a ziyaret.

Hemşehrilerinden Amasya Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’a ziyaret.

Amasya Müsiad Başkanı Hakan Dülger ve Efeteknikyapi Eyüp Efe Sivas Lonca Gazetesi  Basın danışmanı Selim Efe,  Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Polis Başmüfettişi iken Amasya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 1. Sınıf Emniyet Müdürü  Mehmet Artunay’a  Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulundu. Ziyaretinden ötürü Hakan Dülger’e ve Hemşehrilerine teşekkür eden Artunay, emniyet hizmetlerinin önemine vurgu yaparak, “Amasya güven ve huzur dolu bir şehir. İlimizde Emniyet Müdürlüğünün gerçekleştirdiği bir çok proje ile önemli başarılara imza atılmış. Bizde bu projelerin devamlılığını sağlayarak ve artırarak devam edeceğiz. Mehmet Artunay Amasya’da huzur ve emniyeti sürdürebilmek için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti.

Amasya İl Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Mehmet Artunay, 1962 yılında Sivas’ın Zara doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Zara’da tamamlayan Artunay, 1980 yılında Polis Koleji, 1984 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Yeni Türk Cumhuriyetleri Bölümü’nde Yüksek Lisans yapan Artunay, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli görevlerde bulundu. Başarılı çalışmalara imza attı.

Evli ve 3 çocuk babası olan Artunay’ın bir de torunu var.

Kendilerine www.koyulhisar.com İnternet haber sitesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz. Rabbim hayırlı ve uğurlu etsin.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent