logo

reklam

İstanbul Dostluk Derneği 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaret etti.

İstanbul Dostluk Derneği Başkanı Ahmet Aluç, Başkan Vekili İsmail Hakkı TURUNÇ, Yönetim Kurulu Üyeleri, Tarabya’daki Huber Köşkü’nde 11′inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaret etti.

16

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten sonra hatıra fotoğrafları da çekildi. İstanbul Dostluk Derneği Yönetimi  ziyaretten sonra oldukça mutlu oldukları görüldü. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yapılan görüşmeden umutlu olarak ayrıldıklarını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız elinden geleni yapacağını bizlere açıkça ifade etti. Ve en son vermiş olduğu mesaj bizim için çok önemli: ‘Milletimizin geleceği, ülkemizin bütünlüğü herşeyin üstünde’ olduğunu ifade etti ” dedi.

 

www.sariyergundem.com

 

Ahmet Aluç Kimdir?

 

Günümüzde Türkiye siyasetine yön veren isimlerle geçmişte yakın mesai arkadaşlığı bulunan Ahmet Aluç, merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın siyaset anlayışının takipçilerinden olduğu gibi AK Parti ve eski Başbakan 12.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çevresinin de yakından tandığı ve dostluk bağları kuduğu isimler arasındadır. Halen İstanbul Grubu Dostluk derneği başkanı olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Grubu Dostluk Derneği hakkında

Temel Ahlaki ilkeleri karakter haline getirmiş, güven duyulan ufku açık, azimli, işinin ehli kişilerden oluştuğu belirtilen İGDD toplumda birleştirici rol üstlenen ve öncülük yapabilecek bir cemiyet.

İnanç ve ahlaki değerlerini hayatta yaşanır kılmaya çalışan bir birliktelik olduğunu belirter İGDD, Yerel ve evrensel ölçekte insanlığın hayrı ve gelişimi için var olan uygun işbirliği zeminlerine katkıda bulunabilecek bir sosyal organizasyon. İGDD, günümüz şartlarında geçerli projelerde nitelikli birey, nitelikli kurum, nitelikli toplum inşasına yönelmek. üyelerini ve muhatap kitlesini eğiterek, aidiyat,dayanışma ve yardımlaşma ruhu oluşturup başarılı olmaları için hayata hazırlamak misyonunun üstlendiğini açıklıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent