logo

reklam

İstinye Sahilinde Boğaz’a Karşı Yapılan İftara Yoğun İlgi;

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı İstinye Sahilinde Boğaz’a karşı kurduğu iftar sofrasında İstinyelileri bir sofrada buluşturdu. İstinye’de İstanbul Boğaz’ının muhteşem manzarası eşliğinde binlerce vatandaş iftar  açtı.
6

Vatandaşla kurduğu sıcak ve samimi ileşitimle gönülleri kazanan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar , iftar saati öncesi alana gelerek İlçe yönetimi ile birlikte masaları tek tek dolaştı davetlilerle sohbet etti onların dertlerini isteklerini dinledi. İlçe Başkanının davetlileri yaptığı kısa konuşmasında; “ Dünyada ki zülüm altında kalan Müslüman kardeşlerimizin de bu ramazan iftar sofralarına kavuşabilmelerini diliyorum. Dünyada 800 milyon insan açlık tehdidi altında yaşamaktadır. Her 5 saniyede bir çocuk ölmektedir. Bunun sebebi kaynak ve besin eksikliği değil, dünyadaki nufüs artışı da değil, bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi toplumsal yardımlaşma duygularının neredeyse yok olma derecesine gelmesidir”dedi.

Bayraktar sözlerini, “Acılarla dolu dünyamızda birlik, beraberlik, dostluk, kardeşlik seviyelerinin en yüksek derecede yaşandığı yardımlaşma ve dayanışma, şevkat duygularının coştuğu bu mübarek Ramazan ayının tüm İslam Alemine, önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminin ülkemize milletimize hayırlı olmasını Cenabı Haktan niyaz ederim. Ramazan’ı Şerif’inizi tebrik ediyorum” diyerek tamamladı ve  tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

İftar yemeğine katılan konuklar ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti belirten Bayraktar, yemeğe katılan herkese teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent