logo

reklam

İSTİNYELİ FATİH SATIR HAYATINI KAYBETTİ!

Alçak ve haince darbe girişimi sırasında, Olayların ilk olduğu gün ve sıcak saatlerde borsanın önünden cuntacılar tarafından açılan ateş sonucu İstinye’nin sevilen gençlerinden Fatih Satır yaşamını yitirdi. Henüz 26 yaşında olan, boyun kısmından vurulduğu öğrenilen demokrasi şehidi Satır  hayatını kaybetti. Türk Hava Kurumu’nda pilot olma hayali kurduğu öğrenilen Fatih Satır’ın vefatı tüm İstinye, Sarıyer halkını ve yakınlarını yasa boğdu. Demokrasi şehidi Fatih Satır’ın yakınlarının darbeci cundacılara tepkisi çığ gibi.

1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan acılı aileyi aradı, şehidin babası ile görüştü.

SARIYERGUNDEM olarak Merhum gencimiz Fatih Satır’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına tüm Sarıyer’e ve ülkemize başsağlığı diliyoruz. Allah bir daha bize bu acıları yaşatmasın, göstermesin inşallah.

Ahmet Erim EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

#

İSTİNYELİ FATİH SATIR HAYATINI KAYBETTİ!” için 1 yorum

  1. gazi erdemir diyor ki:

    eyyyyy ŞANLI ŞEHİDİM SEN KUTLU YÜRÜYÜŞÜNE ŞİMDİ BAŞLADIN,ALLAH HER DAİM SENİN VE SENİN GİBİ YİĞİT MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZLE BERABERDİR İNŞALLAH,İNŞALLAH BÖYLE BİR KUTLU YÜRÜYÜŞTE BİZLERE NASİP OLUR.GÜLE GÜLE SAYIN SEMT KOMŞUMREŞİT PAŞADAN SİVASLI GAZİ ERDEMİR,ALLAHIM O ANAYA,BABAYA VE BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİN TÜM YAKINLARINA SABIRLAR NASİB EYLESİN,ALLAH RAHMET EYLESİN RİZELİ HEMŞEHRİM.

patent