logo

reklam

Kızılaslan: ”Sarıyer’i hep birlikte kazanacağız”

Kızılaslan: “ Önce Allah’a sonra teşkilatımıza güvenerek aday adayı oldum ”

 

ugur2

 

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yapan Kazım Uğur Kızılaslan, ” Sarıyer’i hep birlikte kazanacağız ” dedi.

Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı,  Kazım Uğur Kızılaslan evinin kapılarını ilk kez www.sariyergündem.com’a açtı. Kızılaslan AK Parti Kadroları Sarıyer’i Kesin Alacak. Kazım Uğur Kızılaslan ile  yaptığım çok özel röportajı sizlere sunacağım.

 

Kazım Uğur Kızılaslan; “ Partimiz hizmet odaklı çalışan bir partidir. Ankara Genel Merkez teşkilatımızdan tutun da mahalle teşkilatlarımıza kadar hizmet sevdasıyla gecemizle gündüzümüzle çalışırken muhalefet partilerinin nelerle ilgilendiklerini, gündemi nelerle meşgul ettiklerini hep beraber gözlemliyoruz. Söz verdik. Sarıyer’i AK Kadrolara kavuşturacağız. Vatandaşımız iyiyi kötüyü çok iyi biliyor. Önümüzdeki seçimlerin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını canı gönülden diliyorum. Sarıyer, kendi içinde farklı özellikler taşıyan ve önemsediğimiz bir yerdir.” dedi. AK Parti’nin ülkenin selameti için bir kalkınma, adaleti tesis etme ve milletin iradesine olan saygı hamlesi olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi: “ Bilhassa Gezi olaylarında herkes bir şeyi çok iyi anladı. Bu ülkede istikrar isteyenler olduğu gibi istikrardan rahatsız olanlar da var. İstikrar için çalışanlar AK Parti saflarında mücadele veriyorlar. Ancak bu temponun artması gerekiyor. Daha çok okumalı, anlatmalı, daha çok mesai harcanmalı.”

 

Kazım Uğur Kızılaslan’ın çalışma odasında binlerce kitabın arasında siyah beyaz bir aile fotoğrafı dikkatimi çekti.

 

İslâm medeniyetinin okumaya verdiği önemi hatırlattı.

 

Herkes Safahat’ı okumalı. Safahat‘in orijinal basımı elinden düşmüyor. Etkilendiği şahsiyetlerden biri de ‘İstiklal Marşı’nın müellifi Mehmet Akif Ersoy.

 

Emirgan’daki evinde Gazeteci yazarlarla bir araya gelen Kızılaslan, samimi açıklamalarda bulundu. Vatandaşın sesine kulak veriyor. Derdiyle dertleniyor. web sayfasından kendine gelen maillere de tek tek cevap veriyor.

Haber detayımız çok yakında..  Kazım Uğur Kızılaslan ile  yaptığım çok özel röportaj sizlerle..

 

Resim ve Haber: www.sariyergundem.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent