logo

reklam

Korupark İstanbul’da huzurun adı, kahvaltı’nın adresi.

Korupark İstanbul’da huzurun adı, kahvaltı’nın adresi.

Ailenizle huzur dolu birkaç saat geçirmek istiyorsanız Korupark İstanbul isabetli bir karar!
Sarıyer Manşet Gazetesi
kr7

Kışın keyfi bir başka güzel. Havaların ısınmasıyla başka bir tat Korupark İstanbul.  Özellikle hafta sonları İstanbullular kahvaltı için kendilerini dışarı atıyor. Ailenizle huzur dolu birkaç saat geçirmek istiyorsanız Korupark İstanbul tercih edeceğiniz bir  mekân!

İnanılmaz güzellikteki yeşil doğası tertemiz havası ile konuklarının eşsiz vakit geçirmesini sağlayan Bahçeköy yolu üzerinde bulunan Korupark İstanbul, şehre yakınlığı ve özel lezzetleri ile ön plana çıkıyor. Siz de iş yorgunluğunu üzerinizden atıp, ailenizle birlikte bol oksijenli temiz bir havada keyifli saatler yaşamak isterseniz Korupark İstanbul’u tercih edebilirsiniz.

Zengin kahvaltı menüsü
Açık Büfe Kahvaltı menüsünde; ekmek köşesi, soğuk büfesi, peynir çeşitleri; beyaz, kaşar, dil, örgü, otlu, tulum, karper,  zeytinler; Siyah, yeşil, dilimli, biberli, reçeller; çilek, kayısı, böğürtlen, süzme ve petek bal, kuru kayısı, kuru incir, krem sokola, yaz helvası, kaymak, cevizli helva, 3 çeşit corn flakes yeşillikler; domates, salatalık, çeri domates, şarküteri çeşitleri, salam, hindi füme, dana ve tavuk jambon, sıcak büfesi; Menemen, Soslu sosis, Börek, poğaça çeşitleri, Haşlanmış yumurta, Patates sote, Simit, Mevsim meyveleri köşesi ile limitsiz konsantre meyve suları ve limitsiz çay yer alıyor.

“ Yeni Yılı Yeşil ve Beyazlar arasında Kutla! ” sloganıyla ve İstanbul’un en güzel mekanı tanıtımıyla yeni yıla girerken konuklarını bekliyor. Kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz bu yılbaşı partisi için yerinizi şimdiden ayırttın.

kr10

Bahçeköy Cad. No:71 Sarıyer / İST
Tel: (0212) 242 54 32 – 33

WEB SİTESİNİ MUTLAKA ZİYARET EDİN.

http://www.koruparkistanbul.com/

17

www.sariyergundem.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent