logo

reklam
19 Mart 2014

Metehan Demir’den bir özür daha geldi.

Egemen Bağış ile Metehan Demir arasında geçtiği iddia edilen ve Kur’an ile dalga geçtiği öne sürülen ses kaydı ile ilgili Metehan Demir bir kez daha özür diledi. Eski Bakan Egemen Bağış’la yaptığı telefon görüşmesi internete düşen gazeteci Metehan Demir, Twitter hesabından açıklama yaparak kullandığı ifadeler için bir açıklama daha yaparak bir kez daha özür diledi.

Metehan Demir bu ülkede yıllardır önyargı ve düşmanlığın bitmesi için mücadele veren biri olduğunu belirterek “sağduyu ve vicdanlara açıklamamdır” diyerek şu açıklamayı yaptı:

Beni yıllardır tanıyanlar da bilir ki hayatımda dinimize ve Kur’an’a en ufak bir saygısızlık yapmadım. Haddime de olamaz. Her alanda mağduriyetin giderilmesi için mücadele ettim. Oynanmış da olsa bu kayıtta da bir hakaretin olmadığını göreceksiniz. Aksine tövbe ifadesi yer alıyor. Tabii ki bunların hiçbiri benim mizacım için bahane olamaz. Tam dinlemeden eleştirenlerce kullanmadığım ifadeler üzerinden bir infaza maruz kalsam da iki kişi arasında özel bir konuşmada yine de haddimi aşan ifadeler kullanmış olabilirim. Bu nedenle hassasiyet gösteren herkesi de saygıyla karşılıyorum. Yine de başta beni sevenlerden güvenenlerden kendimden herkesten özür dilerim…

 

http://www.internethaber.com/metehan-demirden-bir-ozur-daha-geldi651779h.htm
Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent