logo

reklam

Muhtar Ayhan Yılmaz’a Sarıyer’de Tam Not.

Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz’dan bugüne kadar görülmemiş örnek

çalışma.

Pınar Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz mecburiyeti olmaksızın hava şartının kötü olacağı ve kar alarmı bilgisinden sonra muhatrlık olarak mahallesinde acil durum nöbeti tutma kararı aldılar. Hava şartlarının ağır ve karlı geçme olasılığı düşüncesi ile Muhtarlık telefonları ve cep telefonlarının sabaha kadar açık olacağını sosyal medya üzerinden vatandaşlara duyurdu.  AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Selim EFE, Muhtar Ayhan Yılmazı ziyaret etti nöbetinde yalnız bırakmadı. Birlikte ” Özçekim” yapıp sosyal medya üzerinde paylaşım yaparak çay sohbetine açık davet ilettiler.

1

 Sarıyer’lilerden Pınar’dan Muhtara Tam Not 

Pınar Mahallesi muhtarının sergilediği bu davranış özverili hizmet anlayışı Pınar Mahallesi sakinlerini memnun etti. Muhtar Ayhan Yılmaz İBB Akom ve  Sarıyer Belediyesi Kriz Masası ile koordineli bir şekilde sabah gün ışıyana kadar birlikte hareket edeceklerini bildirdi.

10806375_10152940634318426_1033959388574409499_n

 

Sarıyergundem.com olarak bu örnek çalışmalarından dolayı Muhtarımızı ve Pınar’da ikamet eden AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyemiz Selim EFE Bey’e duyarlı davranışlarından dolayı haber sitemiz adına teşekkür ederiz.

Sarıyergundem.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent