logo

reklam

Ayhan Yılmaz’ın sosyal medya üzerinden kamuoyuna yaptığı açıklama

 

Sarıyer’in sevilen başarılı ismi Sosyal Medyayı çok iyi kullanan Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz, sosyal medyada Sarıyer  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne isyan etti!

3

 

 

Pınar Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz, Fen İşleri Müdürü Veysel Karaman’ın telefonlarına bakmadığını ve nefsiyle hareket ettiğini iddia etti, kendi hesabından sosyal medyada paylaştığı ilginç bir mesajı takipçileriyle paylaştı.

Muhtar Ayhan Yılmaz, Sarıyer belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne olan tepkisini sosyal medyada takipçileriyle paylaştı, yaşadığı sıkıntıları doğrudan yazdı. Şikayetinin kesinlikle Belediye Başkanı Şükrü Genç olmadığını dile getiren Ayhan Yılmaz, tüm aramalarına rağmen kendisinin telefonlarına bakmadığını iddia ettiği Fen İşleri Müdürü Veysel Karaman’ın nedense kendisiyle küs olduğunu savundu.

Pınar Mahllesi Muhtarı Ayhan Yılmaz’ın paylaştığı o anlam yüklü mesaj;

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN: İyi geceler dostlarım sizlerle bir şey paylaşmak istedim, düşünün bir belediye ve bu belediye Sarıyer’de zor olanı başarmış ikinci kez seçim kazanmış, kazanmış kazanmasına da FEN İŞLERİ gibi Sarıyer’in yükünü çeken bir birimin MÜDÜRLÜĞÜNÜ öyle birine emanet etmişler ki NEFSİYLE hareket edip, FARENİN DAĞA KÜSMESİ gibi bana küsmüş, telefonlarıma bakmıyor, mahallemde onca sıkıntı varken sorumluluğu altında ki kişileri etkiliyor GÖREVİNİ yerine getirmiyor. İlginçtir buna da SORUMLULARI SESİZ kalıyorlar.

Arkadaşlar ne oluyor, LÜTFEN DİKKAT ben belediye veya başkandan şikayet etmedim. Benim sıkıntım FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ VEYSEL bey, düşünün birisini yüz sefer arayacaksın tel. bakmayacak sorduğun zaman da MALESEF Muhatabının Pınar mahallesinde MUHTARIN olmadığını söyleyecek, benim tavrım buna. Ne var ki Resul CAN Başkanın da söylediği gibi kimsede muhatap olmadı bu olaya” yazık ”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent